konqueror - en to fy translation catalogue (210 entries)

en: Web browser, file manager and document viewer.
fy: Webblêder, triembehearen dokumint werjouwer.

en: Developer (framework, parts)
fy: Untwikkelder (frameset, ûnderdielen)

en: Developer (framework)
fy: Untwikkelder (frameset)

en: Developer
fy: Untwikkelder

en: Developer (List views)
fy: Untwikkelder (Listwerjeften)

en: Developer (List views, I/O library)
fy: Untwikkelder (listwerjeften i/o-bibleteek)

en: Developer (HTML rendering engine)
fy: Untwikkelder (HTML rendering masine)

en: Developer (HTML rendering engine, I/O library)
fy: Untwikkelder (HTML rendering masine, I/O-bibl.)

en: Developer (HTML rendering engine, I/O library, regression test framework)
fy: Untwikkelder (HTML rendering masine, I/O-bibleteek, regression test framework)

en: Developer (HTML rendering engine, JavaScript)
fy: Untwikkelder (HTML rendering masine, JavaSkript)

en: Apple Safari Developers
fy: Untwikkelders fan  Apple Safari

en: Developer (JavaScript)
fy: Untwikkelder (JavaSkript)

en: Developer (Java applets and other embedded objects)
fy: Untwikkelder (Java-applets en oare ynsletten objekten)

en: Developer (I/O library)
fy: Untwikkelder (I/O-bibl.)

en: Developer (Java applet support)
fy: Untwikkelder (ûndersteuning fan Java applets)

en: Developer (Java 2 security manager support,
     and other major improvements to applet support)
fy: Untwikkelder (Java2 feiligens behearder-stipe,
    en oare belangrike ferbetterings oan de applet-stipe)

en: Developer (Netscape plugin support)
fy: Untwikkelder (stipe fan Netscape-plugins)

en: Developer (SSL, Netscape plugins)
fy: Untwikkelder (SSL, Netscape-plugins)

en: Developer (I/O library, Authentication support)
fy: Untwikkelder (I/O-bibl., ferifikaasje-stipe)

en: Graphics/icons
fy: Ofbyldings/byldkaikes

en: KFM author
fy: KFM-skriuwer

en: Developer (navigation panel framework)
fy: Untwikkelder (navigaasjepaniel-framewerk)

en: Developer (misc stuff)
fy: Untwikkelder (ferskate)

en: Developer (AdBlock filter)
fy: Untwikkelder (AdBlock-filter)

en: Start without a default window, when called without URLs
fy: Starte sûnder standert finster, as oanropt sûnder URL-adres

en: Preload for later use. This mode does not support URLs on the command line
fy: Foarlade foar letter brûkme, Dizze modus stipet net it brûkme fan URL-adressen op de kommandorigel

en: List available sessions
fy: Beskikbere sesjes sjen litte

en: Session to open
fy: Te iepenjen sesjes

en: Mimetype to use for this URL (e.g. text/html or inode/directory)
fy: Mime-triemtype om te brûken foar dit URL-dres, (dus tekst/html of inode/mapl)

en: For URLs that point to files, opens the directory and selects the file, instead of opening the actual file
fy: Foar URL-adressen dy ferwize nei triemmen ,iepent de map en selektearret de triem, ynstee fan de triem echt te iepenjen

en: Location to open
fy: Te iepenjen lokaasje

en: no name
fy: gjin namme

en: Extensions
fy: Taheaksels

en: There was an error loading the module %1.
    The diagnostics is:
    %2
fy: Der wie in flater ûnder it laden fan module %1.
    De diagnoaze is:
    %2

en: Checking this box on at least two views sets those views as 'linked'. Then, when you change directories in one view, the other views linked with it will automatically update to show the current directory. This is especially useful with different types of views, such as a directory tree with an icon view or detailed view, and possibly a terminal emulator window.
fy: As jo dizze opsje selektearje by yn elts gefal twa werjeften, dan wurde dizze werjeften 'oan elkoar keppele'. As jo dan fan map wikselje yn ien fan dizze werjeften, dan sille ek de keppele werjeften de ynhâld fan dy map sjen litte. Dit is foaral brûkber by it gebrûk fan ferskate werjefte typen, lykas in beamstruktuer mei in byldkaikewerjefte of in detaillearre werjefte.

en: Close View
fy: Werjefte slute

en: Stalled
fy: Ofbrutsen

en: Preview &in %1
fy: Foarbyld &yn %1

en: Show %1
fy: %1 sjen litte

[ctx: @title:window]
en: History
fy: Skiednis

[ctx: @action:inmenu Parent of 'By Name' and 'By Date']
en: Sort
fy: Sortearje

en: <qt><center><b>%1</b></center><hr />Last visited: %2<br />First visited: %3<br />Number of times visited: %4</qt>
fy: <qt><center><b>%1</b></center><hr />As lêste besocht: %2<br />As earste besocht: %3<br />oantal kearen besocht: %4</qt>

en: Local
fy: Lokaal

en: Miscellaneous
fy: Ferskate

en: Open in New &Window
fy: Yn nij &finster iepenje

en: Open in New Tab
fy: Iepenje in nije ljepper

en: &Copy Link Address
fy: &Keppelingsadres kopiearje

en: &Remove Entry
fy: Yngong &fuortsmite

en: C&lear History
fy: &Skiednis wiskje

en: &Preferences...
fy: &Foarkaren...

en: By &Name
fy: Neffens &namme

en: By &Date
fy: Neffens &datum

en: Search in history
fy: Yn skiednis sykje

en: Do you really want to clear the entire history?
fy: Binne jo wis dat jo de Skiednis wiskje wolle?

[ctx: @title:tab]
en: Loading...
fy: Oan it laden...

en: Canceled.
fy: Ofbrutsen.

en: This page contains changes that have not been submitted.
    Reloading the page will discard these changes.
fy: Dizze side befettet feroarings dy't noch net ynstjoerd binne.
    Troch it op'e nij lade fan dizze side wurde dizze feroarings fuortsmiten.

en: &Discard Changes
fy: Feroarings &fuortsmite

en: Home Folder
fy: Thúsmap

en: Home
fy: Thúsblêd

en: Navigate to your 'Home Folder'
fy: Gean nei jo 'Thús map'

en: Navigate to your local 'Home Folder'
fy: Gean nei jo lokale 'Thúsmap'

note: i18n: ectx: label, entry, group (UserSettings)
en: Home Page
fy: Thússide

en: Navigate to your 'Home Page'
fy: Gean nei jo 'Thús side'

en: <html>Navigate to your 'Home Page'<br /><br />You can configure the location where this button takes you under <b>Settings -> Configure Konqueror -> General</b>.</html>
fy: <html>Gean nei jo 'Thús side'<br /><br />Jo kinne de lokaasje ynstelle wer dizze knop jo hinne bringt, dit kin by <b>Ynstellings -> Konqueror ynstelle -> Algemien</b>.</html>

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Detaching the tab will discard these changes.
fy: Dizze ljepper befettet feroarings dy noch net ynstjoerd binne.
    Troch de ljepper los te meitsjen wurde dizze feroarings fuortsmite.

en: This view contains changes that have not been submitted.
    Closing the view will discard these changes.
fy: Dizze werjefte befettet feroarings dy't noch net ynstjoerd binne.
    Troch de werjefte te sluten wurde dizze feroarings fuortsmiten.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing the tab will discard these changes.
fy: Dizze ljepper befettet feroarings dy noch net ynstjoerd binne.
    Troch it sluten fan dizze ljepper wurde de feroarings fuortsmiten.

en: Do you really want to close all other tabs?
fy: Binne jo wis dat jo alle ljeppers slute wolle?

en: Close &Other Tabs
fy: Alle oare ljeppers s&lute

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing other tabs will discard these changes.
fy: Dizze ljepper befettet feroarings dy noch net ynstjoerd binne.
    Troch it sluten fan de oare ljeppers wurde dizze feroarings fuortsmiten.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Reloading all tabs will discard these changes.
fy: Dizze ljepper befettet feroarings dy noch net ynstjoerd binne.
    Troch it ferfarskjen fan alle ljeppers wurde dizze feroarings fuortsmiten.

en: <qt><b>%1</b> is not valid</qt>
fy: <qt><b>%1</b> is ûnjildich</qt>

en: Copy selected files from %1 to:
fy: De selektearre triemmen kopiearje fan %1 nei:

en: Move selected files from %1 to:
fy: De selektearre triemmen ferpleatse fan %1 nei:

[ctx: This menu entry empties the closed items history]
en: Empty Closed Items History
fy: Skiednis fan sluten items wiskje

en: Save As...
fy: Bewarje as...

en: Manage...
fy: Beheare...

en: New &Window
fy: Nij &finster

en: &Duplicate Window
fy: Finster d&uplisearje

en: Send &Link Address...
fy: Skeake&lingadres ferstjoere

en: S&end File...
fy: Triem f&erstjoere...

en: &Open Location
fy: L&okaasje iepenje

en: &Open File...
fy: Triem ie&penje...

en: &Find File...
fy: Triem &sykje...

en: Lock to Current Location
fy: De aktive lokaasje ferskoattelje

[ctx: This option links konqueror views]
en: Lin&k View
fy: Werjefteskerm keppe&lje

en: &Up
fy: &Omheech

en: Closed Items
fy: Sluten items

en: Sessions
fy: Sesjes

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Most Often Visited
fy: Meast besocht

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Recently Visited
fy: Koartlyn besocht

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Show History
fy: Skiednis sjen litte

en: Configure Extensions...
fy: Taheaksels ynstelle...

en: Configure Spell Checking...
fy: De staveringshifker ynstelle...

en: Split View &Left/Right
fy: Finster fertikaal &opsplitsen

en: Split View &Top/Bottom
fy: Finster &horizontaal opsplitsen

en: &New Tab
fy: &Nije ljepper

en: &Duplicate Current Tab
fy: Aktive ljepper &duplisearje

en: Detach Current Tab
fy: Aktive ljepper losmeitsje

en: &Close Active View
fy: A&ktive werjefte slute

en: Close Current Tab
fy: Aktive ljepper slute

en: Activate Next Tab
fy: Neikommend ljepper aktivearje

en: Activate Previous Tab
fy: Foarige ljepper aktivearje

en: Activate Tab %1
fy: Ljepper %1 aktivearje

en: Move Tab Left
fy: Ljepper nei lofts ferpleatse

en: Move Tab Right
fy: Ljepper nei rjochts ferpleatse

en: Dump Debug Info
fy: Debugynformaasje dumpe

en: &Reload
fy: Op 'e nij &lade

en: &Reload All Tabs
fy: Alle ljeppers fe&rfarskje

en: &Force Reload
fy: Op 'e nij &lade foarsearje

en: &Stop
fy: &Stopje

en: L&ocation:
fy: Lok&aasje:

en: Location Bar
fy: Lokaasjebalke

en: <html>Location Bar<br /><br />Enter a web address or search term.</html>
fy: <html>Lokaasjebalke<br /><br />Fier in ynternetadres of sykterm yn.</html>

en: Clear Location Bar
fy: Lokaasjebalke opskinje

en: <html>Clear Location bar<br /><br />Clears the contents of the location bar.</html>
fy: <html>Lokaasjebalke opskinje<br /><br />Wisket de ynhâld fan de lokaasjebalke.</html>

en: &Bookmarks
fy: &Blêdwizers

en: Kon&queror Introduction
fy: Ynlieding ta Kon&queror

en: Go
fy: Gean nei

en: <html>Go<br /><br />Goes to the page that has been entered into the location bar.</html>
fy: <html>Gean nei<br /><br />Giet nei de side dy ynfierd is yn de lokaasjebalke.</html>

en: <html>Enter the parent folder<br /><br />For instance, if the current location is file:/home/%1 clicking this button will take you to file:/home.</html>
fy: <html>Gean ien map omheech.<br /><br />Bygelyks, as de aktive lokaasje file:/home/%1 is, dan komme jo, troch op dizze knop te klikken yn de map file:/home.</html>

en: Enter the parent folder
fy: Gean ien map omheech

en: Move backwards one step in the browsing history
fy: Gean ien stap tebek yn de blêderskiednis

en: Move forward one step in the browsing history
fy: Gean ien stap foarút yn de blêderskiednis

en: Move backwards one step in the closed tabs history
fy: Gean ien stap tebek yn de blêderskiednis

en: <html>Reload the currently displayed document<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible.</html>
fy: <html>Ferfarskje it aktive dokumint. <br /><br />Dit kin bygelyks nedich wêze om de feroarings yn websiden dy nei it laden makke binne sjen te litten.</html>

en: Reload the currently displayed document
fy: Ferfarskje it aktive dokumint

en: <html>Reload all currently displayed documents in tabs<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible.</html>
fy: <html>Ferfarskje alle dokuminten yn de ljeppers.<br /><br /> Dit kin bygelyks nedich wêze om de feroarings yn websiden dy nei it laden makke binne sjen te litten.</html>

en: Reload all currently displayed document in tabs
fy: Ferfarskje alle dokuminten yn de ljeppers.

en: <html>Stop loading the document<br /><br />All network transfers will be stopped and Konqueror will display the content that has been received so far.</html>
fy: <html>Stopje mei it laden fan it dokumint.<br /><br />Alle netwurkoerdrachten sille stoppe wurde, en Konqueror sil de ynhâld sjen litten dy oant safier ûntfongen is.</html>

en: Force a reload of the currently displayed document and any contained images
fy: Forsearje it ferfarskjen fan it aktive dokumint en alle ôfbyldings dy't it befettet

en: Stop loading the document
fy: Stopje mei it laden fan it dokumint

en: <html>Cut the currently selected text or item(s) and move it to the system clipboard<br /><br />This makes it available to the <b>Paste</b> command in Konqueror and other KDE applications.</html>
fy: <html>Knip de no selektearre tekst of items en ferpleats dizze nei de systeemklamboerd. <br /><br />Hjirmei stelle jo it beskikber foar it kommando <b>Plakke</b> yn Konqueror en oare KDE-tapassingen.</html>

en: Move the selected text or item(s) to the clipboard
fy: Ferplaats de selektearre tekst of item(s) nei it klamboerd.

en: <html>Copy the currently selected text or item(s) to the system clipboard<br /><br />This makes it available to the <b>Paste</b> command in Konqueror and other KDE applications.</html>
fy: <html>Kopiearje de no selektearre tekst of item(s) nei de systeemklamboerd. <br /><br />Dit slelt it beskikber foar it kommando <b>Plakke</b> yn Konqueror en oare KDE-tapassingen.</html>

en: Copy the selected text or item(s) to the clipboard
fy: Kopiearje de selektearre tekst of item(s) nei it klamboerd.

en: <html>Paste the previously cut or copied clipboard contents<br /><br />This also works for text copied or cut from other KDE applications.</html>
fy: <html>Plak de earder knipte of kopiearre klamboerdynhâld. <br /><br />Dit wurket ek foar tekst die út oare KDE-tapassingen kopiearre of knipt is.</html>

en: Paste the clipboard contents
fy: Plak de ynhâld fan it klamboerd

en: <html>Print the currently displayed document<br /><br />You will be presented with a dialog where you can set various options, such as the number of copies to print and which printer to use.<br /><br />This dialog also provides access to special KDE printing services such as creating a PDF file from the current document.</html>
fy: <html>It aktive dokumint printsje. <br /><br />Hjirmei iepenje jo in dialoochfinster wêryn ferskate opsjes ynstelber binne, lykas it oantal kopyen dat jo printsje wolle, en hokker printer jo brûke wolle. <br /><br /> Dit dialoochfinster jout ek tagong ta spesjale KDE-printtsjinners, lykas it oanmeitsjen fan in pdf-triem fan it aktive dokumint.</html>

en: Print the current document
fy: It aktive dokumint printsje

en: A locked view cannot change folders. Use in combination with 'link view' to explore many files from one folder
fy: In beskoattele werjefte kin net fan map feroarje. Brûk dizze yn kombinaasje mei "Werjefte keppelje" om in protte triemmen yn ien map te ferkennen.

en: Sets the view as 'linked'. A linked view follows folder changes made in other linked views.
fy: Dit stelt de werjefte yn as "keppelt". As jo yn in keppele werjefte in map iepenje, dan geane alle oare keppele werjeften nei dyselde map ta.

en: Copy &Files...
fy: &Triemmen kopiearje...

en: M&ove Files...
fy: Triemmen ferpleatse...

en: You have requested to open more than 20 bookmarks in tabs. This might take a while. Continue?
fy: Jo ha frege om mear dan 20 blêdwizers te iepenjen yn 'e ljeppers. Dit kin efkes duorje. Troch gean?

en: Open in T&his Window
fy: Iepenje yn &dit finster

en: Open the document in current window
fy: Iepenje it dokumint yn it aktive finster

en: Open the document in a new window
fy: Iepenje it dokumint yn in nij finster

en: Open in &New Tab
fy: Iepenje in &nije ljepper

en: Open the document in a new tab
fy: Iepenje it dokumint yn in nije ljepper

en: &Open With
fy: &Iepenje mei

en: Open with %1
fy: Iepenje mei %1

[ctx: @action:inmenu View]
en: &View Mode
fy: &Werjeftemodus

en: You have multiple tabs open in this window, are you sure you want to quit?
fy: Jo ha meardere ljeppers iepene yn dit finster. wolle jo it finster grif slute?

en: C&lose Current Tab
fy: Aktive ljepper s&lute

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing the window will discard these changes.
fy: Dizze ljepper befettet feroarings dy noch net ynstjoerd binne:
    Troch it sluten fan it finster wurde dizze feroarings fuortsmiten.

en: This page contains changes that have not been submitted.
    Closing the window will discard these changes.
fy: Dizze side befettet feroarings dy't noch net ynstjoerd binne.
    Troch it sluten fan it finster wurde dizze feroarings fuortsmiten.

en: Your sidebar is not functional or unavailable. A new entry cannot be added.
fy: De sydbalke is net beskikber. Der kin gjin nij item taheakke wurde.

en: Add new web extension "%1" to your sidebar?
fy: Nije webtaheaksel "%1" taheakje oan jo sydbalke?

en: Add
fy: Taheakje

en: Do Not Add
fy: Net taheakje

en: There appears to be a configuration error. You have associated Konqueror with %1, but it cannot handle this file type.
fy: Der blykt in konfiguraasje flater te wêzen. jo ha taheake mei %1, mar Konqueror kin dit triemtype net ferwurkje.

en: A session with the name '%1' already exists, do you want to overwrite it?
fy: In sesje mei de namme '%1' bestiet al, wolle jo it oerskriuwe?

[ctx: @action:button New session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pNewButton)
en: New...
fy: Nij...

[ctx: @action:button Rename session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pRenameButton)
en: Rename...
fy: Omneame...

[ctx: @action:button Delete session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pDeleteButton)
en: Delete
fy: Wiskje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_pOpenTabsInsideCurrentWindow) i18n: ectx: label, entry, group (Trash)
en: Open tabs inside current window
fy: Iepenje ljeppers yn it aktive finster

en: This bar contains the list of currently open tabs. Click on a tab to make it active. You can also use keyboard shortcuts to navigate through tabs. The text on the tab shows the content currently open in it; place your mouse over the tab to see the full title, in case it has been shortened to fit the tab width.
fy: Dizze balke befettet in list mei iepensteande ljeppers. Klik op in ljepper om it te aktivearjen. Jo kinne ek fluchtoetsen brûke om troch de ljeppers te fytsen. De tekst op de ljepper is de titel fan de webside dy't deryn iepene is; set jo mûsoanwizer op de ljepper om de folsleine titel te sjen yn it gefal dat dizze ôfkoarte is om op de ljepper te passen.

en: Open a new tab
fy: Iepenje in nije ljepper

en: Close the current tab
fy: Slut de aktive ljepper

en: &Duplicate Tab
fy: Ljepper &duplisearje

en: &Reload Tab
fy: Ljepper fe&rfarskje

en: Other Tabs
fy: Oare ljeppers

en: D&etach Tab
fy: Ljepper losmeitsj&e

en: &Close Tab
fy: Ljepper s&lute

note: i18n: ectx: label, entry, group (UndoManagerSettings)
en: Maximum number of Closed Items
fy: Maksimum oantal sluten items

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (UndoManagerSettings)
en: This sets the maximum number of closed items that will be stored in memory. This limit will not be surpassed.
fy: Hjirmei kinne jo it maksimale oantal fan sluten items ynstelle dy't bewarre wurde yn it ûnthâld. Dizze limyt sil oanhâlden wurde.

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings)
en: Open folders in separate windows
fy: Mappen iepenje yn ôfskiede finsters

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: If this option is checked, Konqueror will open a new window when you open a folder, rather than showing that folder's contents in the current window.
fy: As dizze opsje ynskeakele is sil Konqueror in nij finster iepenje as jo in map iepenje, ynstee fan de ynhâld fan de map yn it aktive finster sjen te litten.

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings)
en: Show file tips
fy: Triemtips sjen litte

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: Here you can control if, when moving the mouse over a file, you want to see a small popup window with additional information about that file
fy: Hjir kinne jo beskiede, dat as jo mei de mûsoanwizer oer in triem geane, jo in lytst popup finster sjen wolle mei oanfoljende ynformaasje oer dy triem.

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings)
en: Show previews in file tips
fy: Foarbylden yn triemtips sjen litte

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: Here you can control if you want the popup window to contain a larger preview for the file, when moving the mouse over it
fy: Hjir kinne jo beskiede, dat as jo dêr mei de mûsoanwizer oerhinne geane der yn it popup finster fan de triem in grutter foarbyld te sjen is

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings)
en: Show 'Delete' menu entries which bypass the trashcan
fy: De menuopsje 'Wiskje', dy't it jiskefet omsyld, sjen litte yn ferbânmenu's

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: Number of Open With items in the File menu
fy: Oantal fan Iepen mei items yn it triemmenu

note: i18n: ectx: label, entry, group (HTML Settings)
en: Standard font
fy: Standert lettertype

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (HTML Settings)
en: This is the font used to display text in Konqueror windows.
fy: Dit is it lettertype dat brûkt wurdt by it werjaan fan gewoane tekst yn in webside.

note: i18n: ectx: label, entry, group (HistorySettings)
en: Maximum number of history items per view
fy: maksimum oantal fan skiednis items de werjefte

note: i18n: ectx: label, entry, group (Trash)
en: Ask confirmation for deleting a file.
fy: Freegje om befêstiging foar it wiskjen fan in triem.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Trash)
en: This option tells Konqueror whether to ask for a confirmation when you delete a file without using the trash folder. Warning, deleted files can not be recovered, so it is recommended to leave this confirmation enabled.
fy: Dizze opsje seit Konqueror of hy om in befêstiging freegje moat as jo in triem wiskje. Warskôging, wiske triemmen kinne net weromhele wurde, dus it is rekommandearre om dizze befêstiging ynskeakele te littten.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Trash)
en: Ask confirmation for move to trash
fy: Freegje om befêstiging foar it ferpleatsen nei it jiskefet

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Trash)
en: This option tells Konqueror whether to ask for a confirmation when you move the file to your trash folder, from where it can be recovered very easily.
fy: Dizze opsje seit Konqueror of hy om in befêstiging freegje moat as jo in triem nei it jiskefet ferpleatse, fan wêrút it maklik werom te heljen is.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Trash)
en: If true, when opening a session from within the sessions dialog the tabs will be opened inside current window.
fy: As wier, as in sesje iepene wurdt fanút it sesjeskerm dan sille de ljeppers yn it aktive finster iepenje.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
fy: &Triem

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
fy: Be&wurkje

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
fy: Byl&d

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
fy: &Gean nei

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
fy: H&elpmiddels

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
fy: &Ynstellings

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
fy: &Finster

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
fy: Haadbalke

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
fy: Ekstra Arkbalke

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Location Toolbar
fy: Lokaasjebalke

note: i18n: ectx: ToolBar (bookmarkToolBar)
en: Bookmark Toolbar
fy: Blêdwizerbalke

en: Und&o: Closed Tab
fy: U&ngedien meitsje: sluten ljepper

en: Und&o: Closed Window
fy: U&ngedien meitsje: sluten finster

en: Und&o
fy: Un&gedien meitsje

en: The page you are trying to view is the result of posted form data. If you resend the data, any action the form carried out (such as search or online purchase) will be repeated.
fy: De side dy jo besjen wolle is it resultaat fan stjoerde data. As jo de data opnij ferstjoere, dan sille alle hannelingen dy yn it formulier ynfierd binnen (lykas in sykaksje, of in online-oankeap) werhelle wurde.

en: Resend
fy: Opnij ferstjoere
