libkonq - en to fy translation catalogue (14 entries)

en: &Open
fy: &Iepenje

en: Create &Folder...
fy: Meitsje &map..

en: &Restore
fy: He&rstelle

en: Show Original Directory
fy: Oarspronklike triemtafel sjen litte

en: Show Original File
fy: Oarspronlike triem sjen litte

en: &Empty Trash Bin
fy: &leegje jiskefet

en: &Configure Trash Bin
fy: &Jiskefet ynstelle

en: &Bookmark This Page
fy: Meitsje &blêdwizer fan dizze side

en: &Bookmark This Location
fy: Meitsje &blêdwizer fan dizze lokaasje

en: &Bookmark This Folder
fy: Meitsje &blêdwizer fan dizze map

en: &Bookmark This Link
fy: Meitsje &blêdwizer fan dizze keppeling

en: &Bookmark This File
fy: Meitsje &blêdwizer fan dizze triem

en: Preview In
fy: Foarbyld yn

en: &Properties
fy: Eigenski&ppen
