searchbarplugin - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
fy: Sykbalke <p>Fier in sykterm yn. Klik op it byldkaike om de sykmodus of sykmasine te wizigjen.</p>

en: Search Bar
fy: Sykbalke

en: Focus Searchbar
fy: Sykbalke fokusje

en: Find in This Page
fy: Sykje yn dizze side

en: Select Search Engines...
fy: Sykmasines selektearje...

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
fy: Arkbalke foar it sykjen
