uachangerplugin - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Change Browser Identification
fy: Blêder-identifikaasje wizigje

en: Other
fy: Oare

en: Default Identification
fy: Standert identifikaasje

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
fy: Tapasse op de hiele webstee

en: Configure...
fy: Ynstelle...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
fy: H&elpmiddels

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
fy: Ekstra arkbalke
