autorefresh - en to fy translation catalogue (12 entries)

en: &Auto Refresh
fy: &Automatysk werlade

en: None
fy: Gjin

en: Every 15 Seconds
fy: Elke 15 sekonden

en: Every 30 Seconds
fy: Elke 30 sekonden

en: Every Minute
fy: Elke minút

en: Every 5 Minutes
fy: Elke 5 minuten

en: Every 10 Minutes
fy: Elke 10 minuten

en: Every 15 Minutes
fy: Elke 15 minuten

en: Every 30 Minutes
fy: Elke 30 minuten

en: Every 60 Minutes
fy: Elke 60 minuten

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
fy: <qt>Dizze plugin kin it besteande diel net automatysk werlade.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
fy: &Helpmiddels
