babelfish - en to ga translation catalogue (35 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ga: &Uirlisí

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ga: Barra Uirlisí Breise

en: Translate Web Page
ga: Aistrigh Leathanach Gréasáin

en: Translate Web &Page
ga: &Aistrigh Leathanach Gréasáin

en: &English To
ga: &Béarla go

en: &French To
ga: &Fraincis go

en: &German To
ga: &Gearmáinis go

en: &Greek To
ga: &Gréigis go

en: &Spanish To
ga: &Spáinnis go

en: &Portuguese To
ga: &Portaingéilis go

en: &Italian To
ga: &Iodáilis go

en: &Dutch To
ga: &Ollainnis go

en: &Russian To
ga: &Rúisis Go

en: &Chinese (Simplified)
ga: &Sínis (Simplithe)

en: Chinese (&Traditional)
ga: Sínis (&Traidisiúnta)

en: &Dutch
ga: &Ollainnis

en: &French
ga: &Fraincis

en: &German
ga: &Gearmáinis

en: &Greek
ga: &Gréigis

en: &Italian
ga: &Iodáilis

en: &Japanese
ga: &Seapáinis

en: &Korean
ga: &Cóiréis

en: &Norwegian
ga: &Ioruais

en: &Portuguese
ga: &Portaingéilis

en: &Russian
ga: &Rúisis

en: &Spanish
ga: &Spáinnis

en: T&hai
ga: &Téalainnis

en: &Arabic
ga: &Araibis

en: &English
ga: &Béarla

en: &Chinese (Simplified) to English
ga: &Sínis (Simplithe) go Béarla

en: Chinese (&Traditional) to English
ga: Sínis (&Traidisiúnta) go Béarla

en: &Japanese to English
ga: &Seapáinis go Béarla

en: &Korean to English
ga: &Cóiréis go Béarla

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
ga: URL míchumtha

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
ga: Níl an URL a thug tú bailí. Ceartaigh é agus bain triail as arís.
