dirfilterplugin - en to ga translation catalogue (7 entries)

[ctx: @label:textbox]
en: F&ilter:
ga: Scaga&ire:

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Show Filter Bar
ga: Taispeáin Barra na Scagairí

en: Use Multiple Filters
ga: Úsáid Scagairí Iomadúla

en: Show Count
ga: Taispeáin an Líon

en: Reset
ga: Athshocraigh

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ga: &Uirlisí

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ga: Barra Uirlisí Breise
