khtmlsettingsplugin - en to ga translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ga: &Uirlisí

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ga: Barra Uirlisí Breise

en: HTML Settings
ga: Socruithe HTML

en: &Cookies
ga: &Fianáin

en: &Plugins
ga: &Breiseáin

en: Autoload &Images
ga: Uathluchta&igh Íomhánna

en: Enable Pro&xy
ga: Cumasaigh &Seachfhreastalaí

en: Enable Cac&he
ga: Cumasaig&h an taisce

en: Cache Po&licy
ga: Po&lasaí Taisce

en: &Keep Cache in Sync
ga: &Coinnigh an taisce i sinc

en: &Use Cache if Possible
ga: &Bain úsáid as taisce más féidir

en: &Offline Browsing Mode
ga: Mód brabhsála a&s líne
