konqueror - en to ga translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ga: &Uirlisí

en: Input Required:
ga: Ionchur ag teastáil:

en: &Execute Shell Command...
ga: &Rith Ordú Blaoisce...

en: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Program error, please report a bug.
ga: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Earráid ríomhchláir, déan tuairisc ar an bhfabht seo.

en: Executing shell commands works only on local directories.
ga: Ní féidir ordaithe blaoisce a rith ach ar chomhadlanna logánta.

[ctx: @title:window]
en: Execute Shell Command
ga: Rith Ordú Blaoisce

en: Execute shell command in current directory:
ga: Rith ordú blaoisce sa chomhadlann reatha:

en: Output from command: "%1"
ga: Aschur ón ordú: "%1"
