uachangerplugin - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
ga: Athraigh Aitheantas an Bhrabhsálaí

en: Other
ga: Eile

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
ga: Leagan %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
ga: Leagan %1 ar %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
ga: %1 %2 ar %3

en: Default Identification
ga: Aitheantas Réamhshocraithe

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
ga: Cuir i bhFeidhm ar an Suíomh Iomlán

en: Configure...
ga: Cumraigh...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ga: &Uirlisí

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ga: Barra Uirlisí Breise
