akregator_konqplugin - en to gl translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Feed to Akregator
gl: Engadir a fonte a Akregator

en: Add Feed to Akregator
gl: Engadir a fonte a Akregator

en: Add Feeds to Akregator
gl: Engadir todas as fontes a Akregator

en: Add All Found Feeds to Akregator
gl: Engadir todas as fontes atopadas a Akregator

en: Subscribe to site updates (using news feed)
gl: Subscribirse ás actualizacións do sitio (usando unha fonte de novas)

en: Imported Feeds
gl: Fontes importadas

en: Unable to contact Akregator via D-Bus
gl: Non se pode contactar con Akregator por D-Bus

[ctx: @title:window]
en: D-Bus call failed
gl: A chamada de D-Bus fallou
