autorefresh - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
gl: &Actualizar automaticamente

en: None
gl: Nunca

en: Every 15 Seconds
gl: Cada 15 segundos

en: Every 30 Seconds
gl: Cada 30 segundos

en: Every Minute
gl: Cada minuto

en: Every 5 Minutes
gl: Cada 5 minutos

en: Every 10 Minutes
gl: Cada 10 minutos

en: Every 15 Minutes
gl: Cada 15 minutos

en: Every 30 Minutes
gl: Cada 30 minutos

en: Every 60 Minutes
gl: Cada 60 minutos

en: Every 2 Hours
gl: Cada 2 horas

en: Every 6 Hours
gl: Cada 6 horas

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
gl: Non se pode actualizar a fonte

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
gl: <qt>Este complemento non pode actualizar automaticamente a compoñente actual.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
gl: &Utilidades
