fsview - en to gl translation catalogue (70 entries)

en: Name
gl: Nome

en: Size
gl: Tamaño

en: File Count
gl: Número de ficheiros

en: Directory Count
gl: Número de directorios

en: Last Modified
gl: Última modificación

en: Owner
gl: Dono

en: Group
gl: Grupo

en: Mime Type
gl: Tipo MIME

en: Go To
gl: Ir a

en: Stop at Depth
gl: Parar na profundidade

en: Stop at Area
gl: Parar na área

en: Stop at Name
gl: Para no nome

en: Go Up
gl: Subir

en: Stop Refresh
gl: Parar a actualización

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Refresh '%1'
gl: Actualizar «%1»

en: Color Mode
gl: Modo de cor

en: Visualization
gl: Visualización

en: None
gl: Ningún

en: Depth
gl: Profundidade

en: Read 1 folder, in %2 | Read %1 folders, in %2
gl[0]: Leuse 1 cartafol, en %2
gl[1]: Léronse %1 cartafoles, en %2

en: 1 folder | %1 folders
gl[0]: 1 cartafol
gl[1]: %1 cartafoles

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
gl: <p>Este é o complemento FSView, un modo de navegación gráfico que mostra a utilización do sistema de ficheiros, usando unha visualización en árbore.</p><p>Repare en que con este modo, intencionalmente, <b>non</b> se fai actualización automática en caso de cambios no sistema de ficheiros.</p><p>Para máis detalles sobre o uso e as opcións dispoñíbeis, consulte a axuda en Internet no menú «Axuda/Manual de FSView».</p>

en: &FSView Manual
gl: Manual de &FSView

en: Show FSView manual
gl: Mostrar o manual de FSView

en: Opens the help browser with the FSView documentation
gl: Abre o navegador de axuda coa documentación de FSView

[ctx: @action:inmenu File]
en: Move to Trash
gl: Botar no lixo

[ctx: @action:inmenu File]
en: Delete
gl: Eliminar

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: &Edit File Type...
gl: &Editar o tipo do ficheiro…

[ctx: @action:inmenu File]
en: Properties
gl: Propiedades

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
gl: Intencionalmente, FSView non permite a actualización automática en caso de cambios nos ficheiros ou directorios visíbeis en FSView a partir do exterior.
    Para máis detalles, consulte «Axuda/Manual de FSView».

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
gl: &Editar

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
gl: &Vista

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
gl: &Axuda

en: Filesystem Viewer
gl: Visor do sistema de ficheiros

en: (c) 2002, Josef Weidendorfer
gl: © 2002, Josef Weidendorfer

en: View filesystem starting from this folder
gl: Ver o sistema de ficheiros a partir deste cartafol

en: Text %1
gl: Texto %1

en: Recursive Bisection
gl: Bisección recursiva

en: Columns
gl: Columnas

en: Rows
gl: Filas

en: Always Best
gl: Sempre o mellor

en: Best
gl: Mellor

en: Alternate (V)
gl: Alternar (V)

en: Alternate (H)
gl: Alternativo (H)

en: Nesting
gl: Aniñamento

en: Border
gl: Bordo

en: Correct Borders Only
gl: Só corrixir os bordos

en: Width %1
gl: Anchura %1

en: Allow Rotation
gl: Permitir a rotación

en: Shading
gl: Sombreado

en: Visible
gl: Visíbel

en: Take Space From Children
gl: Quitarlle espazo aos fillos

en: Top Left
gl: Arriba esquerda

en: Top Center
gl: Arriba centro

en: Top Right
gl: Arriba dereita

en: Bottom Left
gl: Fondo esquerda

en: Bottom Center
gl: Fondo centro

en: Bottom Right
gl: Fondo dereita

en: No %1 Limit
gl: Sen límite de %1

en: No Area Limit
gl: Sen límite de área

en: Area of '%1' (%2)
gl: Área de «%1» (%2)

en: 1 Pixel | %1 Pixels
gl[0]: %1 píxel
gl[1]: %1 píxeles

en: Double Area Limit (to %1)
gl: Límite duplo da área (para %1)

en: Halve Area Limit (to %1)
gl: Metade do límite da área (para %1)

en: No Depth Limit
gl: Sen límite de profundidade

en: Depth of '%1' (%2)
gl: Profundidade de «%1» (%2)

en: Depth %1
gl: Profundidade %1

en: Decrement (to %1)
gl: Diminuír (para %1)

en: Increment (to %1)
gl: Incrementar (para %1)
