khtmlsettingsplugin - en to gl translation catalogue (13 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
gl: &Utilidades

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
gl: Barra de ferramentas extra

en: HTML Settings
gl: Configuración do HTML

en: &Plugins
gl: &Complementos

en: Autoload &Images
gl: Cargar automaticamente as &imaxes

en: Enable Pro&xy
gl: Activar o pro&xy

en: Enable Cac&he
gl: Activar a cac&hé

en: Cache Po&licy
gl: Po&lítica da caché

en: &Keep Cache in Sync
gl: &Manter a caché sincronizada

en: &Use Cache if Possible
gl: Empregar a caché se é &posíbel

en: &Offline Browsing Mode
gl: Modo de navegación sen c&onexión

en: The cookie setting could not be changed, because the cookie daemon could not be contacted.
gl: Non se puido cambiar a configuración cookies, porque non se puido contactar co servizo das cookies.

[ctx: @title:window]
en: Cookie Settings Unavailable
gl: A configuración de cookies non está dispoñíbel
