konqueror - en to gl translation catalogue (8 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
gl: &Utilidades

en: Input Required:
gl: Entrada requirida:

en: &Execute Shell Command...
gl: &Executar unha orde de intérprete de ordes…

en: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Program error, please report a bug.
gl: KShellCmdPlugin::slotExecuteShellCommand: Erro do programa, informe do fallo.

en: Executing shell commands works only on local directories.
gl: A execución de ordes de intérprete de ordes funciona só en directorios locais.

[ctx: @title:window]
en: Execute Shell Command
gl: Executar unha orde de intérprete de ordes

en: Execute shell command in current directory:
gl: Executar a orde de intérprete de ordes no directorio actual:

en: Output from command: "%1"
gl: Saída da orde: «%1»
