libkonq - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: &Open
gl: &Abrir

en: Create &Folder...
gl: Crear un &cartafol…

en: &Restore
gl: &Restaurar

en: Show Original Directory
gl: Mostrar o directorio orixinal

en: Show Original File
gl: Mostrar o ficheiro orixinal

en: &Empty Trash Bin
gl: &Baleirar o lixo

en: &Configure Trash Bin
gl: &Configurar o lixo

en: &Bookmark This Page
gl: &Marcar esta páxina

en: &Bookmark This Location
gl: &Marcar este lugar

en: &Bookmark This Folder
gl: &Marcar este cartafol

en: &Bookmark This Link
gl: &Marcar esta ligazón

en: &Bookmark This File
gl: &Marcar este ficheiro

en: Preview In
gl: Previsualizar en

en: &Properties
gl: &Propiedades
