uachangerplugin - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
gl: Cambiar a identificación do navegador

en: Other
gl: Outro

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
gl: Versión %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
gl: Versión %1 en %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
gl: %1 %2 en %3

en: Default Identification
gl: Identificación predeterminada

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
gl: Aplicar a todo o sitio

en: Configure...
gl: Configurar…

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
gl: &Utilidades

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
gl: Barra de ferramentas Extra
