searchbarplugin - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
gl: Barra de buscas<p>Insira un termo a buscar. Prema a icona para cambiar o modo de busca ou o fornecedor.</p>

en: Search Bar
gl: Barra de buscas

en: Focus Searchbar
gl: Enfocar a Barra de buscas

en: Find in Page...
gl: Atopar na páxina…

en: Find in This Page
gl: Atopar nesta páxina

en: Select Search Engines...
gl: Escoller os motores de busca…

en: Add %1...
gl: Engadir %1…

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
gl: Barra de buscas

en: Set Uri Shortcuts
gl: Definir o atallos de URI

en: Name:
gl: Nome:

en: Shortcuts:
gl: Atallos:
