autorefresh - en to he translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
he: רענון &אוטומטי

en: None
he: ללא

en: Every 15 Seconds
he: כל 15 שניות

en: Every 30 Seconds
he: כל 30 שניות

en: Every Minute
he: כל דקה

en: Every 5 Minutes
he: כל 5 דקות

en: Every 10 Minutes
he: כל 10 דקות

en: Every 15 Minutes
he: כל 15 דקות

en: Every 30 Minutes
he: כל 30 דקות

en: Every 60 Minutes
he: כל 60 דקות

en: Every 2 Hours
he: כל שעתיים

en: Every 6 Hours
he: כל שש שעות

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
he: אין אפשרות לרענן את המקור

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
he: <qt>תוסף זה לא יכול לרענן חלק זה</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
he: &כלים
