babelfish - en to he translation catalogue (35 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
he: &כלים

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
he: סרגל כלים נוסף

en: Translate Web Page
he: תרגם אתר

en: Translate Web &Page
he: &תרגם אתר

en: &English To
he: &אנגלית אל

en: &French To
he: &צרפתית אל

en: &German To
he: &גרמנית אל

en: &Greek To
he: &יוונית אל

en: &Spanish To
he: &ספרדית אל

en: &Portuguese To
he: &פורטוגזית אל

en: &Italian To
he: &איטלקית אל

en: &Dutch To
he: &הולנדית אל

en: &Russian To
he: &רוסית אל

en: &Chinese (Simplified)
he: &סינית (מופשט)

en: Chinese (&Traditional)
he: סינית (&מסורתי)

en: &Dutch
he: &הולנדית

en: &French
he: &צרפתית

en: &German
he: &גרמנית

en: &Greek
he: &יוונית

en: &Italian
he: &איטלקית

en: &Japanese
he: &יפנית

en: &Korean
he: &קוריאנית

en: &Norwegian
he: &נורווגית

en: &Portuguese
he: &פורטוגזית

en: &Russian
he: &רוסית

en: &Spanish
he: &ספרדית

en: T&hai
he: &תאילנדית

en: &Arabic
he: &ערבית

en: &English
he: &אנגלית

en: &Chinese (Simplified) to English
he: &מסינית (מופשטת) אל אנגלית

en: Chinese (&Traditional) to English
he: מסינית (&מסורתית) אל אנגלית

en: &Japanese to English
he: מ&יפנית אל אנגלית

en: &Korean to English
he: מ&קוריאנית אל אנגלית

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
he: כתובת שגויה

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
he: הכתובת שהזנת אינה תקפה. תקן אותה ונסה שנית.
