dirfilterplugin - en to he translation catalogue (10 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Filter Bar
he: הסתר מסנן תצוגה

[ctx: @label:textbox]
en: F&ilter:
he: מ&סנן:

[ctx: @label:button]
en: Filter by t&ype
he: סנן לפי &סוג

[ctx: @info:tooltip]
en: Filter items by file type.
he: סנן פרטים לפי סוג הקובץ.

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Show Filter Bar
he: הצג את סרגל כלים של מסננים

en: Use Multiple Filters
he: השתמש במסננים מרובים

en: Show Count
he: הסתר מספר

en: Reset
he: אפס

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
he: &כלים

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
he: סרגל כלים נוסף
