fsview - en to he translation catalogue (71 entries)

en: Name
he: שם

en: Size
he: גודל

en: File Count
he: כמות קבצים

en: Directory Count
he: כמות ספריות

en: Last Modified
he: שונה לאחרונה

en: Owner
he: בעלים

en: Group
he: קבוצה

en: Mime Type
he: טיפוס נתונים

en: Go To
he: עבור אל

en: Stop at Depth
he: עצור בעומק

en: Stop at Area
he: עצור באזור

en: Stop at Name
he: עצור בשם

en: Go Up
he: מעלה

en: Stop Refresh
he: עצור רענון

en: Refresh
he: רענן

en: Refresh '%1'
he: רענן %1

en: Color Mode
he: מצב צבעים

en: Visualization
he: תצוגה

en: None
he: חסר שם

en: Depth
he: עומק

en: Read 1 folder, in %2 | Read %1 folders, in %2
he[0]: נקראה תיקייה אחת, ב־%2
he[1]: נקראו %1 תיקיות ב־%2

en: 1 folder | %1 folders
he[0]: תיקייה אחת
he[1]: %1 תיקיות

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
he: <p>זהו תוסף FSView, המראה באופן גרפי את השימוש במערכת הקבצים בתצוגת מפה </p> <p> שים לב שמצב <b>לא נעשים</b> עדכונים, כאשר נעשים שינויים במערכת הקבצים.</p><p>לקבל פרטים אודות שימוש שאפשרויות קיימות, ניתן להסתכל בתפריט העזרה תחת: "עזרה/מדריך FSView". </p>

en: &FSView Manual
he: מדריך &FSView

en: Show FSView manual
he: הצב מדריך FSView

en: Opens the help browser with the FSView documentation
he: פותח את העזרה עם התיעוד של FSView

[ctx: @action:inmenu File]
en: Move to Trash
he: העברה לאשפה

[ctx: @action:inmenu File]
en: Delete
he: מחק

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: &Edit File Type...
he: &ערוך את סוג הקובץ...

[ctx: @action:inmenu File]
en: Properties
he: מאפיינים

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
he: התוכנה FSView  לא תומכת בעדכון אוטומטי כאשר נעשים שינוים מבחוץ בקבצים או ספריות הנראים בתוכנה בכוונה.
    לקבלת פרטים, נא עיין בעזרה תחת "עזרה/מדריך FSView"

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
he: &עריכה

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
he: &תצוגה

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
he: &עזרה

en: Filesystem Viewer
he: מציג מערכת קבצים

en: View filesystem starting from this folder
he: הצג את המערכת קבצים מהתיקייה הזאת

en: Text %1
he: טקסט %1

en: Recursive Bisection
he: חלק רקורסיבי

en: Columns
he: עמודות

en: Rows
he: שורות

en: Always Best
he: תמיד הכי טוב

en: Best
he: הכי טוב

en: Alternate (V)
he: אלטרנטיבי (מאוזן)

en: Alternate (H)
he: אלטרנטיבי (מאונך)

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Nesting
he: מקונן

en: Border
he: מסגרת

en: Correct Borders Only
he: תקן מסגרות בלבד

en: Width %1
he: רוחב %1

en: Allow Rotation
he: אפשר סיבוב

en: Shading
he: הצללה

en: Visible
he: נראה

en: Take Space From Children
he: קח מקום מצאצאים

en: Top Left
he: עליון שמאלי

en: Top Center
he: עליון ממורכז

en: Top Right
he: עליון ימני

en: Bottom Left
he: תחתון שמאלי

en: Bottom Center
he: תחתון ממורכז

en: Bottom Right
he: תחתון ימני

en: No %1 Limit
he: בלי גבול %1

en: No Area Limit
he: אין שטח הגבלה

en: Area of '%1' (%2)
he: שטח "%1" (%2)

en: 1 Pixel | %1 Pixels
he[0]: פיקסל אחד
he[1]: %1 פיקסלים

en: Double Area Limit (to %1)
he: גבול שטח כפול  (עד %1)

en: Halve Area Limit (to %1)
he: גבול חצי שטח  (עד %1)

en: No Depth Limit
he: ללא הגבלת עומק

en: Depth of '%1' (%2)
he: עומק של "%1" (%2(

en: Depth %1
he: עומק %1

en: Decrement (to %1)
he: הורד (אל %1)

en: Increment (to %1)
he: הוסף (אל %1)
