kfmclient - en to he translation catalogue (8 entries)

en: KDE tool for opening URLs from the command line
he: כלי של KDE לפתיחת כתובות משורת הפקודה

en: Non interactive use: no message boxes
he: שימוש לא אינטראקטי: ללא תיבות שיחה

en: Show available commands
he: הצג את הפעולות הזמינות

en: Command (see --commands)
he: (--commands פקודה (ראה

en: Arguments for command
he: ארגומנטים לפקודה

en: 
    Syntax:
he: 
    תחביר:

en:   kfmclient openURL 'url' ['mimetype']
                # Opens a window showing 'url'.
                #  'url' may be a relative path
                #   or file name, such as . or subdir/
                #   If 'url' is omitted, $HOME is used instead.
he:   kfmclient openURL 'url' ['mimetype']
                                     .'url' פותח חלון שמציג את הכתובת
                                           יכול להיות נתיב יחסי 'url'
                                        subdir/ או שם קובץ, כגון . או
                           .במקום $HOME-מושמט, ייעשה שימוש ב 'url' אם

en:             # If 'mimetype' is specified, it will be used to determine the
                #   component that Konqueror should use. For instance, set it to
                #   text/html for a web page, to make it appear faster
he:                 מצויין, ייעשה בו שימוש כדי לקבוע את 'mimetype' אם
                     לדוגמה, הגדר אותו בתור .Konqueror הרכיב בו ישתמש
                 .עבור דף רשת, כדי לגרום לו להופיע יותר מהר text/html
