khtmlsettingsplugin - en to he translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
he: סרגל כלים נוסף

en: HTML Settings
he: הגדרות HTML

en: &Cookies
he: &עוגיות

en: &Plugins
he: תו&ספים

en: Autoload &Images
he: &טען תמונות אוטומטית

en: Enable Pro&xy
he: &אפשר מתווך

en: Enable Cac&he
he: אפשר &מטמון

en: Cache Po&licy
he: מ&דיניות מטמון

en: &Keep Cache in Sync
he: &שמור את המטמון מעודכן

en: &Use Cache if Possible
he: &השתמש במטמון אם ניתן

en: &Offline Browsing Mode
he: &מצב לא מקוון
