libkonq - en to he translation catalogue (14 entries)

en: &Open
he: &פתח

en: Create &Folder...
he: &צור תיקייה...

en: &Restore
he: &שחזר

en: Show Original Directory
he: הראה תיקייה מקורית

en: Show Original File
he: הראה קובץ מקורי

en: &Empty Trash Bin
he: &רוקן פח אשפה

en: &Configure Trash Bin
he: &הגדר פח אשפה

en: &Bookmark This Page
he: &שים עמוד זה בסימניות

en: &Bookmark This Location
he: &שים מיקום זה בסימניות

en: &Bookmark This Folder
he: &שים תיקייה זו בסימניות

en: &Bookmark This Link
he: &שים קישור זה בסימניות

en: &Bookmark This File
he: &שים קובץ זה בסימניות

en: Preview In
he: תצוגה מקדימה ב...

en: &Properties
he: מא&פיינים
