searchbarplugin - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Search Bar
he: סרגל חיפוש

en: Find in This Page
he: מצא בדף זה

en: Select Search Engines...
he: בחר מנועי חיפוש...

en: Add %1...
he: הוסף %1...

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
he: סרגל חיפוש

en: Name:
he: שם:

en: Shortcuts:
he: קיצורי־דרך:
