uachangerplugin - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Change Browser Identification
he: שנה זיהוי דפדפן

en: Other
he: אחר

en: Default Identification
he: זיהוי ברירת מחדל

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
he: החל על האתר כולו

en: Configure...
he: הגדרות...

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
he: סרגל כלים נוסף
