kcmkonqhtml - en to he translation catalogue (323 entries)

[ctx: @title:tab]
en: General
he: כללי

[ctx: @title:tab]
en: Fonts
he: גופנים

[ctx: @title:tab]
en: Stylesheets
he: גיליונות סגנון

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox3_2)
en: Images
he: תמונות

en: A&utomatically load images
he: &טעינת תמונות אוטומטית

en: <html>If this box is checked, Konqueror will automatically load any images that are embedded in a web page. Otherwise, it will display placeholders for the images, and you can then manually load the images by clicking on the image button.<br />Unless you have a very slow network connection, you will probably want to check this box to enhance your browsing experience.</html>
he: <html>אם אפשרות זו נבחרת, Konqueror יטען אוטומטית כל תמונה המוטבעת בדף רשת. אחרת, הוא יציג מקומות לתמונות, ואז באפשרותך לטעון את התמונות באופן ידני על ידי לחיצה על כפתור התמונה. <br /> אלא אם כן יש לך חיבור אטי מאוד, כדאי לך לסמן תיבה זו, וזאת על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. </html>

en: Dra&w frame around not completely loaded images
he: צייר מ&סגרות סביב תמונות שלא נטענו באופן מלא

en: <html>If this box is checked, Konqueror will draw a frame as a placeholder around images embedded in a web page that are not yet fully loaded.<br />You will probably want to check this box to enhance your browsing experience, especially if have a slow network connection.</html>
he: <html>אם אפשרות זו נבחרת, Konqueror יציג מסביב לתמונות שלא נטענו סופית עדיין. <br />אם יש לך חיבור אטי מאוד, כדאי לך לסמן תיבה זו, וזאת על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך. </html>

[ctx: animations]
en: Enabled
he: כן

[ctx: animations]
en: Disabled
he: לא

en: Show Only Once
he: להציג פעם אחת בלבד

en: <html>Controls how Konqueror shows animated images:<br /><ul><li><b>Enabled</b>: Show all animations completely.</li><li><b>Disabled</b>: Never show animations, show the starting image only.</li><li><b>Show only once</b>: Show all animations completely but do not repeat them.</li></ul></html>
he: <html>קובע כיצד Konqueror יציג תמונות מונפשות: <br /><ul> <li><b>כן</b>: הצגת כל ההנפשות במלואן</li> <li><b>לא</b>: אל תציג הנפשות אף פעם, הצג את התמונה בלבד</li> <li><b>הצג פעם אחת בלבד</b>: הצגת כל ההנפשות במלואן, אך מבלי לחזור עליהן שוב ושוב.</li></ul></html>

en: A&nimations:
he: ה&נפשות:

[ctx: @title:group]
en: Miscellaneous
he: שונות

[ctx: underline]
en: Enabled
he: כן

[ctx: underline]
en: Disabled
he: לא

en: Only on Hover
he: בעת ריחוף בלבד

en: Und&erline links:
he: מתח קו מתחת לקישורי&ם:

en: <html>Controls how Konqueror handles underlining hyperlinks:<br /><ul><li><b>Enabled</b>: Always underline links</li><li><b>Disabled</b>: Never underline links</li><li><b>Only on Hover</b>: Underline when the mouse is moved over the link</li></ul><br /><i>Note: The site's CSS definitions can override this value.</i></html>
he: <html>קובע כיצד Konqueror יפעל לגבי מתיחת קו מתחת קישורים: <br /> <ul> <li><b>כן</b>: מתח תמיד קווים מתחת קישורים</li> <li><b>לא</b>: אל תמתח אף פעם קווים מתחת קישורים</li> <li><b>בעת ריחוף בלבד</b>: מתח קו כאשר העכבר עובר מעל לקישור</li> </ul> <br  /> <i>הערה: הגדרות גיליון הסגנון של האתר עשויות לעקוף ערך זה</i> </html>

en: When Efficient
he: כאשר יעיל

[ctx: smooth scrolling]
en: Always
he: תמיד

[ctx: soft scrolling]
en: Never
he: אף פעם

en: S&mooth scrolling:
he: גלילה &חלקה:

en: <html>Determines whether Konqueror should use smooth steps to scroll HTML pages, or whole steps:<br /><ul><li><b>Always</b>: Always use smooth steps when scrolling.</li><li><b>Never</b>: Never use smooth scrolling, scroll with whole steps instead.</li><li><b>When Efficient</b>: Only use smooth scrolling on pages where it can be achieved with moderate usage of system resources.</li></ul></html>
he: ‏<html>מחליט האם Konqueror ישתמש בהחלקה לגלול דפי HTML, ובאיזו רמה:<br /><ul><li><b>תמיד:</b>השתמש תמיד בהחלקה בעת גלילה.</li><li><b>אף פעם</b>אף פעם אל תשתמש בגלילה חלקה, גלול בצורה רגילה כתחליף.</li><li><b>בצורה יעילה</b>:השתמש בגלילה חלקה רק בדפים בהם פעולה זו תבוצע תוך שימוש סביר במשאבי המערכת.</li></ul></html>

en: Font Si&ze
he: ג&ודל גופנים

en: This is the relative font size Konqueror uses to display web sites.
he: זהו גודל הגופן היחסי ש־Konqueror משתמש בו להצגת אתרים.

en: M&inimum font size:
he: &גודל גופן מינימלי:

en: Konqueror will never display text smaller than this size,<br />overriding any other settings.
he: הדפדפן Konqueror לעולם לא יציג טקסט קטן מגודל זה, <br /> תוך שהוא עוקף כל הגדרה אחרת במקרה הצורך.

en: &Medium font size:
he: גודל גופן בי&נוני:

en: S&tandard font:
he: גופן רגי&ל:

en: This is the font used to display normal text in a web page.
he: זהו הגופן המשמש להצגת טקסט רגיל בדפי אינטרנט.

en: &Fixed font:
he: גופ&ן ברוחב קבוע:

en: This is the font used to display fixed-width (i.e. non-proportional) text.
he: זהו הגופן המשמש להצגת טקסט ברוחב קבוע (לא פרופורציונלי).

en: S&erif font:
he: גופן ע&ם תגים:

en: This is the font used to display text that is marked up as serif.
he: זהו הגופן המשמש להצגת טקסט המסומן בתור גופן עם תגים.

en: Sa&ns serif font:
he: גו&פן בלי תגים:

en: This is the font used to display text that is marked up as sans-serif.
he: זהו הגופן המשמש להצגת טקסט המסומן בתור גופן ללא תגים.

en: C&ursive font:
he: גופן &מחובר:

en: This is the font used to display text that is marked up as italic.
he: זהו הגופן המשמש להצגת טקסט המסומן בתור גופן נטוי.

en: Fantas&y font:
he: גופן פנ&טזיה:

en: This is the font used to display text that is marked up as a fantasy font.
he: זהו הגופן המשמש להצגת טקסט המסומן בתור גופן פנטזיה.

en: Font &size adjustment for this encoding:
he: התאמת גו&דל גופן לקידוד זה:

en: Use Language Encoding
he: השתמש בקידוד של השפה

en: Default encoding:
he: קידוד ברירת מחדל:

en: Select the default encoding to be used; normally, you will be fine with 'Use language encoding' and should not have to change this.
he: בחר את קידוד ברירת המחדל שיש להשתמש בו. בדרך כלל, ניתן יהיה להסתדר עם "השתמש בקידוד של השפה" ואין צורך שתשנה זאת.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, cacheEnabled)
en: &Enable cache
he: הפעלת מ&טמון

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, memoryCache)
en: <html><head/><body><p>Don't store the cache on disk but only in memory.</p><p>Turning this on means that the cache will be cleared when exiting Konqueror</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>לא לאחסון את המטמון בכונן אלא רק בזיכרון.</p><p>הפעלת האפשרות הזאת תגרום לפינוי המטמון ביציאה מ־Konqueror</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, memoryCache)
en: Keep cache in &memory
he: להשאיר את המטמון ב&זיכרון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Cache size
he: &גודל המטמון

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, cacheSize)
en: The maximum space on disk or memory the cache can use. When this threshold is reached, old pages will be removed to make space for new ones
he: הנפח המרבי בכונן או בזיכרון שיכול לשמש לטובת המטמון. כשהסף הזה נחצה, העמודים הישנים יוסרו כדי לפנות מקום לעמודים חדשים.

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, cacheSize)
en: Auto
he: אוטומטי

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, cacheSize)
en:  MB
he:  מ״ב

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, useCustomCacheDir)
en: Use a custom directory to keep the cache
he: להשתמש בתיקייה מותאת אישית לשמירת המטמון

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, useCustomCacheDir)
en: &Custom cache directory
he: להשתמש בתיקיית מטמון מותאמת &אישית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, customCachePathLabel)
en: Cache &Directory
he: &תיקיית מטמון

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, customCacheDir)
en: The custom directory to store cache
he: להשתמש בתיקייה מותאמת אישית לאחסון המטמון

en: &Policy
he: מ&דיניות

en: &Management
he: &ניהול

en: End of session
he: עד הסגירה

en: Yes
he: כן

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KTreeWidgetSearchLine, searchLineEdit)
en: Search
he: חיפוש

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, cookiesTreeWidget)
en: Search interactively for domains and hosts
he: לחפש באופן אינטראקטיבי אחר שמות תחום ומארחים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, cookiesTreeWidget)
en: Site
he: אתר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, cookiesTreeWidget)
en: Cookie Name
he: שם עוגייה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbDelete) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton)
en: D&elete
he: מ&חיקה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbDeleteAll) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteAllButton)
en: Delete A&ll
he: מחיקה של ה&כול

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configPolicyButton)
en: Configure &Policy...
he: ה&גדרת מדיניות…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reloadButton)
en: &Reload List
he: &ריענון רשימה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, detailsGroupBox)
en: Details
he: פרטים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Name:
he: שם:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, valueLabel)
en: Value:
he: ערך:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, domainLabel)
en: Domain:
he: שם תחום:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, patchLabel)
en: Path:
he: נתיב:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, expiresLabel)
en: Expires:
he: תום תוקף:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, secureLabel)
en: Secure:
he: מאובטח:

[ctx: @title:window]
en: Change Cookie Policy
he: שינוי מדיניות עוגיות

[ctx: @title:window]
en: New Cookie Policy
he: מדיניות עוגיות חדשה

en: <qt>A policy already exists for<center><b>%1</b></center>Do you want to replace it?</qt>
he: <qt>כבר יש מדיניות לשם התחום<center><b>%1</b></center>להחליף אותה?</qt>

[ctx: @title:window]
en: Duplicate Policy
he: שכפול מדיניות

en: Replace
he: להחליף

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbEnableCookies)
en: <qt>
    <p>Enable cookie support. Normally you will want to have cookie support enabled and customize it to suit your privacy needs.</p><p>
    Please note that disabling cookie support might make many web sites unbrowsable.</p>
    </qt>
he: <qt>
    <p>הפעלת תמיכה בעוגיות. בדרך כלל התמיכה בעוגיות צריכה לפעול ולהיות תואמת כדי לענות על צורכי הפרטיות שלך.</p><p>
    נא לשים לב שהשבתת תמיכה בעוגיות יכולה לגרום לאתרים רבים לפעול בצורה מעוותת עד בלתי ניתנת לגלישה.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbEnableCookies)
en: Enable coo&kies
he: הפעלת &עוגיות

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbRejectCrossDomainCookies)
en: <qt>
    Reject the so called third-party cookies. These are cookies that originate from a site other than the one you are currently browsing. For example, if you visit <b>www.foobar.com</b> while this option is on, only cookies that originate from www.foobar.com will be processed per your settings. Cookies from any other site will be rejected. This reduces the chances of site operators compiling a profile about your daily browsing habits.
    </qt>
he: <qt>
    דחיית אכל העוגיות שמגיעות מאתרים למעט מהאתר המבוקש. לדוגמה, ביקור ב־<b>www.foobar.com</b> עם אפשרות זו פעילה, רק עוגיות שמגיעות מ־www.foobar.com תעובדנה בהתאם להגדרות שלך. כל שאר העוגיות תידחנהאוטומטית. מצב זה מפחית למפעילי אתרים את הסיכוי לגבש פרופיל לגבי הרגלי הגלישה היומיומיים שלך.
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbRejectCrossDomainCookies)
en: Only acce&pt cookies from originating server
he: לאשר עוגיות רק מ&שרת המקור

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbAutoAcceptSessionCookies)
en: <p>
    Automatically accept temporary cookies meant to expire at the end of the current session. Such cookies will not be stored in your computer's hard drive or storage device. Instead, they are deleted when you close all applications (e.g. your browser) that use them.</p><p><u>NOTE</u> Checking this option overrides your default as well as site specific cookie policies for session cookies.</p>
he: ‏<p>
    יש לבחור באפשרות זו כדי לקבל עוגיות זמניות שתוקפן נועד לפוג בתום ההפעלה הנוכחיתאוטומטית. עוגיות כאלה לא תאוחסנה בכונן הקשיח או בהתקן האחסון של המחשב שלך. במקום זאת, הן תימחקנה עם סגירת כל היישומים שמשתמשים בהן (לדוגמה, הדפדפן שלך).</p><p>
    ‏<u>לתשומת ליבך:</u> בחירה באפשרות זו ביחד עם האפשרות הבאה תביא לעקיפה של מדיניות ברירת המחדל לעוגיות שלך, וכמו כן מדיניות העוגיות הנקודתיות לאתרים. עם זאת, בחירה באפשרות הזאת תביא גם להגברת הפרטיות שלך, מאחר שכל העוגיות תוסרנה בתום ההפעלה הנוכחית.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAutoAcceptSessionCookies)
en: Automaticall&y accept session cookies
he: לקבל עוגיות הפעלה או&טומטית

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, bgDefault)
en: <qt>
    Determines how cookies received from a remote machine will be handled: 
    <ul>
    <li><b>Ask</b> will cause KDE to ask for your confirmation whenever a server wants to set a cookie.</li>
    <li><b>Accept</b> will cause cookies to be accepted without prompting you.</li>
    <li><b>Accept until end of session</b> will cause cookies to be accepted but they will expire at the end of the session.</li>
    <li><b>Reject</b> will cause the cookiejar to refuse all cookies it receives.</li>
    </ul><p>
    <u>NOTE:</u> Domain specific policies, which can be set below, always take precedence over the default policy.</p>
    </qt>
he: <qt>
    החלטה על אופן הטיפול בעוגיות שהגיעו ממכונות מרוחקות: 
    <ul>
    <li><b>לבקש</b> יגרום ל־KDE לבקש את אישורך בכל פעם ששרת רוצה להגדיר עוגייה.</li>
    <li><b>לקבל</b> יגרום לכך שהעוגיות תתקבלנה ללא כל פעולה מצידך.</li>
    <li><b>לקבל עד לסגירה</b> העוגיות תתקבלנה אך הן תפוגנה עם סיום ההפעלה.</li>
    <li><b>לדחות</b> יסרב לקבל אורחות חדשות שמגיעות להתארח בצנצנת העוגיות.</li>
    </ul><p>
    <u>לתשומת ליבך:</u> מדיניויות נקודתיות לשם תחום, שניתן להגדיר להלן, תמיד זוכות לעדיפות גבוהה ממדיניות ברירת המחדל.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, bgDefault)
en: Default Policy
he: מדיניות ברירת מחדל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbPolicyAccept)
en: Accep&t all cookies
he: לקבל את &כל העוגיות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbPolicyAcceptForSession)
en: Accept &until end of session
he: לקבל &עד לסגירה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbPolicyAsk)
en: Ask &for confirmation
he: בקשת &אישור

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbPolicyReject)
en: Re&ject all cookies
he: לד&חות את כל העוגיות

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, gbDomainSpecific)
en: <qt>
    To add a new policy, simply click on the <b>Add...</b> button and supply the necessary information. To change an existing policy, use the <b>Change...</b> button and choose the new policy from the policy dialog box. Clicking on the <b>Delete</b> button will remove the currently selected policy causing the default policy setting to be used for that domain, whereas <b>Delete All</b> will remove all the site specific policies.
    </qt>
he: <qt>
    כדי להגדיר מדיניות חדשה, צריך פשוט ללחוץ על הכפתור <b>הוספה…</b> ולספק את הפרטים הנחוצים. כדי לשנות מדיניות קיימת, יש להשתמש בכפתור <b>החלפה…</b> ולבחור את המדיניות החדשה מהחלונית. לחיצה על כפתור <b>מחיקה</b> תסיר את המדיניות הנבחרת ותגרום לשימוש במדיניות ברירת המחדל לשם התחום הזה, בעוד <b>מחיקה של הכול</b> תסיר את כל המדיניויות הנקודתיות לאתר.
    </qt>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbDomainSpecific)
en: Site Policy
he: מדיניות אתר

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KTreeWidgetSearchLine, kListViewSearchLine)
en: Search interactively for domains
he: חיפוש אחר שמות תחום אינטראקטיבית

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KTreeWidgetSearchLine, kListViewSearchLine)
en: Search...
he: חיפוש…

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, policyTreeWidget)
en: <qt>
    List of sites for which you have set a specific cookie policy. Specific policies override the default policy setting for these sites.
    </qt>
he: <qt>
    רשימת האתרים שמוגדרת להם מדיניות נקודתית. מדיניויות נקודתיות תבטלנה את מדיניות ברירת המחדל עבור אתרים אלו.
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, policyTreeWidget)
en: Domain
he: שם תחום

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, policyTreeWidget)
en: Policy
he: מדיניות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newTemplateBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbNew)
en: &New...
he: ח&דש...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbChange)
en: Chan&ge...
he: שי&נוי...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbDomain)
en: <qt>
    Enter the host or domain to which this policy applies, e.g. <b>www.kde.org</b> or <b>.kde.org</b>.
    </qt>
he: <qt>
    נא למלא את המארח או את שם התחום עליו חלה המדיניות הזאת, למשל: <b>www.kde.org</b> או <b>.kde.org</b>.
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbDomain)
en: Site name:
he: שם האתר:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, leDomain)
en: Enter the host or domain name, e.g. .kde.org, this policy applies to.
he: נא למלא את המארח או שם התחום, למשל: kde.org, עליו חלה המדיניות הזאת.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbPolicy) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, cbPolicy)
en: <qt>
    Select the desired policy:
    <ul>
    <li><b>Accept</b> - Allows this site to set cookies</li>
    <li><b>Accept until end of session</b> - Allows this site to set cookies but they will expire at the end of the session.</li>
    <li><b>Reject</b> - Refuse all cookies sent from this site</li>
    <li><b>Ask</b> - Prompt when cookies are received from this site</li>
    </ul>
    </qt>
he: <qt>
    נא לבחור את המדיניות הרצויה:
    <ul>
    <li><b>לקבל</b> - לאפשר לאתר להגדיר עוגיות</li>
    <li><b>לקבל עד הסגירה</b> - לאפשר לאתר הזה להגדיר עוגיות שתפוגנה בסיום הביקור באתר הזה.</li>
    <li><b>לדחות</b> - סירוב לכל העוגיות שנשלחות מהאתר הזה</li>
    <li><b>לשאול</b> - לבקש מהמשתמש לאשר כשעוגיות מתקבלות מהאתר הזה</li>
    </ul>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbPolicy)
en: Policy:
he: מדיניות:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbPolicy)
en: Accept
he: קבל

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbPolicy)
en: Accept until end of session
he: לקבל עד הסגירה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbPolicy)
en: Reject
he: דחה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbPolicy)
en: Ask
he: שאל

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, CSSConfigWidget) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QWidget, CSSCustomDialog)
en: <b>Stylesheets</b><p>See http://www.w3.org/Style/CSS for further information on cascading style sheets.</p>
he: <b>גיליונות סגנון </b><p> עיין באתר http://www.w3.org/Style/CSS למידע נוסף על גיליונות סגנון מדורגים. </p>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, ButtonGroup1)
en: <b>Stylesheets</b><p>Use this groupbox to determine how Konqueror will render style sheets.</p>
he: <b>גיליונות סגנון</b><p>השתמש בתיבה זו על מנת לקבוע כיצד Konqueror יציג גיליונות סגנון.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ButtonGroup1)
en: Stylesheets
he: גיליונות סגנון

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, useDefault)
en: <b>Use default stylesheet</b><p>Select this option to use the default stylesheet.</p>
he: <b>השתמש בגיליון סגנון ברירת המחדל</b><p>בחר באפשרות זו כדי להשתמש בגיליון הסגנון המוגדר כברירת המחדל.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useDefault)
en: Us&e default stylesheet
he: השתמש בגי&ליון סגנון ברירת המחדל

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, useUser)
en: <b>Use user-defined stylesheet</b><p>If this box is checked, Konqueror will try to load a user-defined style sheet as specified in the location below. The style sheet allows you to completely override the way web pages are rendered in your browser. The file specified should contain a valid style sheet (see http://www.w3.org/Style/CSS for further information on cascading style sheets).</p>
he: <b>השתמש בגיליון סגנון מוגדר על ידי משתמש</b><p>אם אפשרות זו נבחרת, Konqueror ינסה לטעון גיליון סגנון מוגדר על ידי משתמש בהתאם למה שמצוין במיקום להלן. גיליון הסגנון מאפשר לך לעקוף לחלוטין את הדרך בה מוצגים דפי אינטרנט בדפדפן שלך. הקובץ המצוין צריך להכיל גיליון סגנון תקף. (עיין באתר http://www.w3.org/Style/CSS למידע נוסף על גיליונות סגנון מדורגים).</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useUser)
en: Use &user-defined stylesheet
he: השתמש בגיליון סגנון מוג&דר על ידי משתמש

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, useAccess)
en: <b>Use accessibility stylesheet</b><p>Selecting this option will allow you to define a default font, font size, and font color with a few simple clicks of the mouse. Simply wander over to the Customize... dialog and pick out your desired options.</p>
he: <b>השתמש בגיליון הסגנון הנגישותי המוגדר בלשונית &quot;התאמה אישית&quot;</b><p>בחירה באפשרות זו תאפשר לך להגדיר גופן, גודל גופן וצבע גופן ברירת מחדל בכמה לחיצות של העכבר. פשוט עבור ללשונית התאמה אישית ובחר את האפשרויות הרצויות לך.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useAccess)
en: U&se accessibility stylesheet
he: השתמש בגי&ליון סגנון המותאם לנגישות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, customize)
en: Custom&ize...
he: התא&מה אישית...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, customPageBackgroundBox)
en: Custom Page Background
he: רקע עמוד מותאם אישית

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, useCustomBackgroundColor)
en: <html><head/><body><p align="justify">Use a custom background color for web pages. This color is used:</p><ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li align="justify" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">when the background color isn't explicitly set by the page or by a custom stylesheet</li><li align="justify" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">before a web page is loaded</li></ul><p align="justify">Setting a custom background color is mostly useful if you use a custom stylesheet which sets a background color for the page (especially a dark color), to avoid a white flash before the page is loaded</p></body></html>
he: <html><head/><body dir="rtl"><p align="justify">להשתמש בצבע רקע משלך בעמודי האתרים האלה. הצבע בשימוש:</p><ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li align="justify" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">כאשר צבע הרקע אינו מוגדר במפורש על ידי העמוד או על ידי גיליון סגנון אחר</li><li align="justify" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">בטרם טעינת עמוד אתר</li></ul><p align="justify">הגדרת צבע רקע משלך בעיקר שימושית בעת שימוש בגיליון סגנון מותאם אישית שמגדיר צבע רקע לעמוד (בדרך כלל צבע כהה), כדי להימנע מהבזק אור בוהק טרם טעינת העמוד</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useCustomBackgroundColor)
en: Use custom &background color
he: להשתמש בצבע &רקע מותאם אישית

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, customBackgroundColor)
en: <html><head/><body><p>The custom background color to use for web pages</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>צבע מותאם לשימוש בעמודי אתרים</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, addCustomBackgroundToStyleSheet)
en: <html><head/><body><p align="justify">Add to your custom stylesheet (including the accessibility stylesheet) a rule to set all background colors to the custom color you chose above. This avoids the need of setting the background color both in the stylesheet and in the configuration dialog.</p><p align="justify"><span style=" font-weight:600;">Notes:</span></p><ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li align="justify" style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">the rule will be overridden by other rules for background colors in your custom stylesheet following the usual CSS rules</li><li align="justify" style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">the rule isn't actually added to the file containing your custom stylesheet; it's only inserted in the copy Konqueror keeps in memory. This means that if you use the stylesheet in other browsers, you'll need to manually add the rule to it.</li></ul></body></html>
he: <html><head/><body dir="rtl"><p align="justify">הוספת כלל לגיליון המותאם אישית (כולל גיליון הנגישות) להגדרת כל צבעי הרקע לצבע שנבחר לעיל. מייתר את הצורך להגדיר את צבע הרקע גם בגיליון הסגנון וגם בחלונית ההגדרות.</p><p align="justify"><span style=" font-weight:600;">הערות:</span></p><ul style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; margin-right: 0px; -qt-list-indent: 1;"><li align="justify" style=" margin-top:12px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">הכלל יידרס על ידי כללים אחרים לצבעי רקע בגיליון המותאם אישית שלך בעקבות כללי ה־CSS הרגילים</li><li align="justify" style=" margin-top:0px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">הכלל לא לא נוסף בפועל לקובץ שמכיל את הגיליון המותאם אישית שלך, הוא רק נוסף לתוך העותק ש־Konqueror שומר בזיכרון. משמעות הדבר היא ששימוש בגיליון הסגנון בדפדפנים אחרים, יאלץ אותך להוסיף אליו את הכלל ידנית.</li></ul></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, addCustomBackgroundToStyleSheet)
en: Add custom background color to stylesheet
he: הוספת צבע רקע מותאם אישית לגיליון הסגנון

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, GroupBox7)
en: <b>Font family</b><p>A font family is a group of fonts that resemble one another, with family members that are e.g. bold, italic, or any number of the above.</p>
he: <b>סוג גופן</b><p>סוג הגופן הינו קבוצה של גופנים הדומים זה לזה, עם תכונות כגון מודגש ו\או נטוי וכו'.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox7)
en: Font Family
he: סוג גופן

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, txtBaseFontFamily)
en: Base family:
he: גופן בסיסי:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QFontComboBox, fontFamily)
en: <p>This is the currently selected font family</p>
he: <p>זה סוג הגופן הנבחר</p>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, sameFamily)
en: <b>Use same family for all text</b><p>Select this option to override custom fonts everywhere in favor of the base font.</p>
he: <b>השתמש באותו סוג גופן לכל הטקסט</b><p>בחר באפשרות זו כדי לעקוף את הגופנים המוגדרים בכל מקום שהוא לטובת הגופן הבסיסי.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sameFamily)
en: Use same family for all text
he: השתמש באותו סוג גופן לכל הטקסט

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox3)
en: Font Size
he: גודל גופנים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, txtFontsize)
en: Base font si&ze:
he: גודל גופן בס&יסי:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, dontScale)
en: <b>Use same size for all elements</b><p>Select this option to override custom font sizes in favor of the base font size. All fonts will be displayed in the same size.</p>
he: <b>השתמש בגודל אחיד עבור כל המרכיבים</b><p>בחר באפשרות זו כדי לעקוף את הגדרות גדלי הגופנים לטובת גודל הגופן הבסיסי כל הגופנים יוצגו באותו הגודל.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dontScale)
en: &Use same size for all elements
he: השתמש בגודל אחי&ד עבור כל המרכיבים

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ButtonGroup2)
en: Colors
he: צבעים

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, blackOnWhite)
en: <b>Black on White</b><p>This is what you normally see.</p>
he: <b>שחור על גבי לבן</b><p>זה מה שאתה בדרך כלל רואה.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, blackOnWhite)
en: &Black on white
he: שחור על &גבי לבן

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, whiteOnBlack)
en: <b>White on Black</b><p>This is your classic inverse color scheme.</p>
he: <b>לבן על גבי שחור</b><p>זוהי תבנית הצבעים ההפוכה הקלסית.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, whiteOnBlack)
en: &White on black
he: לב&ן על גבי שחור

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, customColor)
en: <b>Custom</b><p>Select this option to define a custom color for the default font.</p>
he: <b>מותאם אישית</b><p>בחר באפשרות זו כדי להגדיר צבע מותאם אישית עבור גופן ברירת המחדל.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, customColor)
en: Cus&tom
he: מותא&ם אישית

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, txtBackground)
en: <b>Background</b><p>This background color is the one displayed behind the text by default. A background image will override this.</p>
he: <b>רקע</b><p>צבע רקע זה הינו הצבע המוצג כברירת מחדל מאחורי הטקסט. שימוש בתמונת רקע יעקוף הגדרה זו.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, txtBackground)
en: Bac&kground:
he: &רקע:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, backgroundColorButton)
en: <b>Background</b><p>Behind this door lays the ability to choose a custom default background.</p>
he: <b>רקע</b><p>מאחורי כפתור זה ישנה האפשרות לבחור רקע ברירת מחדל מותאם אישית.</p>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, sameColor)
en: <b>Use same color for all text</b><p>Select this option to apply your chosen color to the default font as well as any custom fonts as specified in a stylesheet.</p>
he: <b>להשתמש באותו צבע לכל הטקסט</b><p>יש לבחור באפשרות זו כדי להחיל את הצבע הנבחר שלך על גופן ברירת המחדל ועל כל הגופנים המותאמים אישית המצוינים בגיליון הסגנון.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sameColor)
en: Use same color for all text
he: השתמש באותו צבע לכל הטקסט

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, txtForeground) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, foregroundColorButton)
en: <b>Foreground color</b><p>The foreground color is the color that the text is drawn in.</p>
he: <b>צבע טקסט</b><p>צבע הטקסט הינו הצבע בו מוצג הטקסט.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, txtForeground)
en: &Foreground:
he: &טקסט:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, GroupBox3_2)
en: <b>Images</b>
he: ‏<b>תמונות</b>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, hideImages)
en: <b>Suppress images</b><p>Selecting this will prevent Konqueror from loading images.</p>
he: <b>לא לאפשר תמונות</b><p>בחירה באפשרות זו תמנע מ־Konqueror לטעון תמונות.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hideImages)
en: &Suppress images
he: &לא לאפשר תמונות

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, hideBackground)
en: <b>Suppress background images</b><p>Selecting this option will prevent Konqueror from loading background images.</p>
he: <b>לא לאפשר תמונות רקע</b><p> בחירה באפשרות זו תמנע מ־Konqueror לטעון תמונות רקע. </p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, hideBackground)
en: Suppress background images
he: לא לאפשר תמונות רקע

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, previewBox)
en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: <h1>Konqueror Stylesheets</h1> This module allows you to apply your own color and font settings to Konqueror by using stylesheets (CSS). You can either specify options or apply your own self-written stylesheet by pointing to its location.<br /> Note that these settings will always have precedence before all other settings made by the site author. This can be useful to visually impaired people or for web pages that are unreadable due to bad design.
he: <h1>גיליונות סגנון</h1> מודול זה מאפשר לך להחיל הגדרות צבע וגופנים משלך ב־Konqueror, באמצעות שימוש בגיליונות סגנון (CSS). באפשרותך לציין אפשרויות או להחיל גיליון סגנון שכתבת בעצמך על ידי ציון המיקום שלו. <br /> שים לב כי להגדרות אלה תמיד תהיה קדימות על פני כל הגדרה אחרת שנקבעה על ידי הכותב של האתר. דבר זה יכול להיות שימושי לאנשים עם מגבלות ראייה או לאתרים שאין אפשרות לקרוא עקב עיצוב קלוקל.

en: <html>
    <head>
    <style>
    <!--
    %1
    -->
    </style>
    </head>
    <body>
    <h1>Heading 1</h1>
    <h2>Heading 2</h2>
    <h3>Heading 3</h3>
    
    <p>User-defined stylesheets allow increased
    accessibility for visually handicapped
    people.</p>
    
    </body>
    </html>
he: <html>
    <head>
    <style>
    <!--
    %1
    -->
    </style>
    </head>
    <body>
    <h1>כותרת 1</h1><br/>
    <h2>כותרת 2</h2><br/>
    <h3>כותרת 3</h3><br/>
    
    <p>גיליונות סגנון מוגדרים על ידי משתמש
    מאפשרים נגישות משופרת לאנשים עם לקות
    ראיה.</p>
    
    </body>
    </html>

[ctx: @title:group]
en: Do&main-Specific
he: נקודתית לשם &תחום

en: Host/Domain
he: מארח\מתחם

en: De&lete
he: &מחיקה

en: &Import...
he: &ייבוא...

en: &Export...
he: יי&צוא...

en: Click on this button to manually add a host or domain specific policy.
he: לחיצה על כפתור זה תאפשר להוסיף מדיניות נקודתית למארח או לשם תחום ידנית.

en: Click on this button to change the policy for the host or domain selected in the list box.
he: לחיצה על כפתור זה תאפשר לשנות את המדיניות למארח או לשם התחום שנבחרו בתיבה הנפתחת.

en: Click on this button to delete the policy for the host or domain selected in the list box.
he: לחיצה על כפתור זה תאפשר למחוק את המדיניות למארח או לשם תחום שנבחרו בתיבת הבחירה.

en: You must first select a policy to be changed.
he: תחילה יש לבחור מדיניות לשינוי.

en: You must first select a policy to delete.
he: תחילה יש לבחור מדיניות למחיקה.

en: Use Global
he: השתמש בהגדרות גלובליות

[ctx: @title:window]
en: New JavaScript Policy
he: מדיניות JavaScript חדשה

[ctx: @title:window]
en: Change JavaScript Policy
he: שינוי מדיניות JavaScript

en: JavaScript policy:
he: מדיניות JavaScript:

en: Select a JavaScript policy for the above host or domain.
he: בחר מדיניות JavaScript למארח או למתחם הנ"ל.

en: Domain-Specific JavaScript Policies
he: שינוי מדיניות JavaScript ספציפיות עבור מתחם

en: Enable filters
he: הפעלת מסננים

en: Hide filtered images
he: הסתרת תמונות מסוננות

en: Manual Filter
he: מסנן ידני

en: Search:
he: חיפוש:

en: <qt>Filter expression (e.g. <tt>http://www.example.com/ad/*</tt>, <a href="filterhelp">more information</a>):
he: ‏<qt>ביטוי סינון (למשל: <tt>http://www.example.com/ad/*‎</tt>, <a href="filterhelp">מידע נוסף</a>):

en: Automatic Filter
he: מסנן אוטומטי

en: Automatic update interval:
he: משך עדכון אוטומטי:

en:  day |  days
he[0]:  יום
he[1]:  ימים
he[2]:  ימים
he[3]:  ימים

en: Insert
he: הוספה

en: Update
he: עדכן

en: Remove
he: הסר

en: Import...
he: ייבוא...

en: Export...
he: ייצוא...

en: <qt>More information on <a href="importhelp">import format</a>, <a href="exporthelp">export format</a>
he: ‏<qt>מידע נוסף על <a href="importhelp">ייבור פורמט</a>, <a href="exporthelp">ייצור פורמט</a>

en: Enable or disable AdBlocK filters. When enabled, a set of URL expressions should be defined in the filter list for blocking to take effect.
he: אפשר או אל תאפשר מסנני AdBlocK. כאשר מופעל, יש צורך בהגדרת סידרת ביטויי URL במסנן כדי שהחסימה תתבצע.

en: When enabled blocked images will be removed from the page completely, otherwise a placeholder 'blocked' image will be used.
he: כאשר מופעל, תמונות חסומות יוסרו מהדף לחלוטין, במקרה אחר תוצג תמונת 'חסום' במקום התמונה.

en: This is the list of URL filters that will be applied to all embedded images and media objects.
he: רשימת מסנני ה-URL שיוספו לכל התמונות המשובצות ואובייקטי המדיה.

en: <qt><p>Enter an expression to filter. Filters can be defined as either:<ul><li>a shell-style wildcard, e.g. <tt>http://www.example.com/ads*</tt>, the wildcards <tt>*?[]</tt> may be used</li><li>a full regular expression by surrounding the string with '<tt>/</tt>', e.g. <tt>/\/(ad|banner)\./</tt></li></ul><p>Any filter string can be preceded by '<tt>@@</tt>' to whitelist (allow) any matching URL, which takes priority over any blacklist (blocking) filter.
he: ‏<qt><p>הכנס ביטוי לסינון. ניתן להגדיר מסננים בדרכים הבאות: <ul><li>,תו כללי בסגנון מסוף, לדוגמא:<tt>http://www.example.com/ads*</tt>, ניתן להשתמש בתווים הכללים: <tt>*?[]</tt></li><li>, ובביטוי רגולרי על ידי הקפת המחרוזת בתווים '<tt>/</tt>', לדוגמא: <tt>/\/(ad|banner)\./</tt></li></ul><p> כל מחרוזת סינון שבתחילתה '<tt>@@</tt>' ברשימה הלבנה של כתובות URL, תהיה בעדיפות על כל מסנן פילטור ברשימה שחורה.

en: <qt><p>The filter import format is a plain text file. Blank lines, comment lines starting with '<tt>!</tt>' and the header line <tt>[AdBlock]</tt> are ignored. Any other line is added as a filter expression.
he: ‏<qt><p>המסנן המיובא הוא בפורמט קובץ טקסט. תהיה התעלמות משורות ריקות, שורות הערות המתחילות בתו '<tt>!</tt>' ושורת הכותרת <tt>[AdBlock]</tt>. כל שורה אחרת תוסף כביטוי מסנן.

en: <qt><p>The filter export format is a plain text file. The file begins with a header line <tt>[AdBlock]</tt>, then all of the filters follow each on a separate line.
he: ‏<qt><p>פורמט הקובץ המיוצא הוא של קובץ טקסט. הקובץ מתחיל עם שורת הכותרת <tt>[AdBlock]</tt>, ולאחר מכן כל מסנן מוצג בשורת נפרדת.

en: Import Filters
he: ייבוא מסננים

en: Export Filters
he: ייצוא מסננים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, templates)
en: Name
he: שם

en: URL
he: כתובת

[ctx: The user chose to use a custom start page but left the corresponding field empty]
en: Please, insert the custom start page
he: נא לבחור עמוד פתיחה משלך

[ctx: @label:listbox]
en: When a new &Tab is created
he: כאשר נוצרת &לשונית חדשה

[ctx: @item:inlistbox]
en: Show Introduction Page
he: הצגת עמוד ההיכרות

[ctx: @item:inlistbox]
en: Show My Start Page
he: הצגת עמוד הפתיחה שלי

[ctx: @item:inlistbox]
en: Show Blank Page
he: הצגת עמוד ריק

[ctx: @item:inlistbox]
en: Show My Bookmarks
he: הצגת הסימניות שלי

[ctx: @title:window]
en: Select Start Page
he: בחירת עמוד ההתחלה

en: This is the URL of the web page Konqueror will show when starting.
he: זאת כתובת עמוד האתר שיציג Konqueror עם עלייתו.

en: Home page:
he: עמוד הבית:

[ctx: @title:window]
en: Select Home Page
he: בחירת עמוד הבית

en: This is the URL of the web page where Konqueror will jump to when the "Home" button is pressed.
he: זאת כתובת עמוד האתר אליה יקפוץ Konqueror בלחיצה על כפתור „בית”.

en: Default web browser engine:
he: מנוע דפדפן ברירת המחדל:

en: When splitting a view
he: בעת פיצול תצוגה

en: Always duplicate current view
he: תמיד לשכפל את התצוגה הנוכחית

en: Duplicate current view only for local files
he: לשכפל את התצוגה הנוכחית רק לקבצים מקומיים

en: When starting up, restore state from last time
he: עם העלייה, לשחזר את המצב מהפעם הקודמת

en: Boo&kmarks
he: &סימניות

en: Ask for name and folder when adding bookmarks
he: לבקש שם ותיקייה בהוספת סימניות

en: If this box is checked, Konqueror will allow you to change the title of the bookmark and choose a folder in which to store it when you add a new bookmark.
he: אם התיבה הזאת מסומנת, Konqueror יאפשר לשנות את כותרת הסימנייה ולבחור בתיקייה לאחסן אותה בעת הוספת סימנייה חדשה.

en: Show only marked bookmarks in bookmark toolbar
he: הצג רק סימניות מסומנות בסרגל הסימניות

en: If this box is checked, Konqueror will show only those bookmarks in the bookmark toolbar which you have marked to do so in the bookmark editor.
he: אם אפשרות זו מסומנת, Konqueror יציג רק את הסימניות בסרגל הסימניות שאתה סימנת בעורך הסימניות.

note: i18n("Form Com&pletion"), widget()); m_pFormCompletionCheckBox->setCheckable(true); QFormLayout *laygroup2 = new QFormLayout(m_pFormCompletionCheckBox);
en: If this box is checked, Konqueror will remember the data you enter in web forms and suggest it in similar fields for all forms.
he: אם אפשרות זו נבחרת, Konqueror יזכור את הנתונים המוזנים בטפסי אינטרנט ויציע אותם בשדות דומים בכל טופס אחר.

en: &Maximum completions:
he: מ&ספר מרבי של השלמות:

en: Here you can select how many values Konqueror will remember for a form field.
he: כאן באפשרותך לבחור כמה ערכים יזכור Konqueror עבור שדה בטופס.

en: Mouse Beha&vior
he: &התנהגות עכבר

en: M&iddle click opens URL in selection
he: &כפתור אמצעי פותח כתובת מסומנת

en: If this box is checked, you can open the URL in the selection by middle clicking on a Konqueror view.
he: אם אפשרות זו מסומנת, אפשר לפתוח את הכתובת בטקסט הנבחר על ידי לחיצה על הכפתור האמצעי בעכבר בתצוגה של Konqueror.

en: Right click goes &back in history
he: &לחיצה ימנית חוזרת אחורה בהיסטוריה

en: If this box is checked, you can go back in history by right clicking on a Konqueror view. To access the context menu, press the right mouse button and move.
he: אם תיבה זו מסומנת, אפשר לחזור אחורה בהיסטוריה על ידי לחיצה ימנית של העכבר בתוך תצוגה של Konqueror. במצב זה יש ללחוץ עם הלחצן הימני של העכבר ולהזיזו כדי לגשת לתפריט ההקשר.

en: Enable Access Ke&y activation with Ctrl key
he: אפשר הפעלת אפשרויות נגישות באמצעות המ&קש Ctrl

en: Pressing the Ctrl key when viewing webpages activates Access Keys. Unchecking this box will disable this accessibility feature. (Konqueror needs to be restarted for this change to take effect.)
he: לחיצה על מקש Ctrl בעת צפייה בדפי אינטרנט מפעילה אפשרויות נגישות. אי סימון של תיבה זו יבטל את תכונת הנגישות. (יש צורך להפעיל מחדש את Konqueror על מנת להחיל שינוי זה)

en: Send the DNT header to tell web sites you do not want to be tracked
he: לשלוח את כותרת DNT (לא לעקוב) כדי להודיע לאתרים על סירובך שיעקבו אחריך

en: <p>Check this box if you want to inform a web site that you do not want your web browsing habits tracked.</p><p><strong>Warning:</strong> this header is considered obsolete, so it will likely be ignored by most web pages.</p>
he: <p>יש לסמן את התיבה הזאת כדי ליידע אתרים על סירובך לאפשר להם לעקוב אחר הרגלי הגלישה שלך.</p><p><strong>אזהרה:</strong> הכותרת הזאת יצאה מכלל שימוש, כך שכנראה שרוב האתרים יתעלמו ממנה.</p>

en: Offer to save website passwords
he: להציג לשמור את סיסמאות האתרים

en: Uncheck this box to prevent being prompted to save website passwords
he: ביטול סימון תיבה זו ימנע מהצגת בקשות לשמירת סיסמאות האתרים

en: Display online PDF files using WebEngine
he: להציג קובצי PDF מקוונים באמצעות מנוע האתרים (WebEngine)

en: Uncheck this box to display online PDF files as configured in System Settings
he: יש לבטל את הסימון בתיבה הזאת כיד להציג קובצי PDF מקוונים כפי שהוגדר בהגדרות המערכת

en: Always display files from web pages in a new tab
he: תמיד להצג קבצים מעמודי אתרים בלשונית חדשה

en: <p>When showing in Konqueror files from links in web pages, always use a new tab
he: <p>בעת הצגת קבצים ב־Konqueror בקישורים מעמודי אתרים, תמיד להשתמש בלשונית חדשה

en: Ena&ble JavaScript globally
he: אפשר JavaScript באופן &גלובלי

en: Enables the execution of scripts written in ECMA-Script (also known as JavaScript) that can be contained in HTML pages. Note that, as with any browser, enabling scripting languages can be a security problem.
he: מאפשר הרצה של סקריפטיפ שנכתבו בשפת ECMA (המוכרת גם בשם JavaScript) שניתן לכלול בדפי HTML. נא לשים לב כמו בכל דפדפן, הפעלת שפות סקריפטים עלולה להוות בעיית אבטחה.

en: Here you can set specific JavaScript policies for any particular host or domain. To add a new policy, simply click the <i>New...</i> button and supply the necessary information requested by the dialog box. To change an existing policy, click on the <i>Change...</i> button and choose the new policy from the policy dialog box. Clicking on the <i>Delete</i> button will remove the selected policy causing the default policy setting to be used for that domain. The <i>Import</i> and <i>Export</i> button allows you to easily share your policies with other people by allowing you to save and retrieve them from a zipped file.
he: כאן באפשרותך להגדיר מדיניויות JavaScript ספציפיות לכל מארח או תחום שהוא. כדי להוסיף מדיניות חדשה, פשוט לחץ על הכפתור <i>הוספה...</i> וספק את המידע המבוקש בתיבת הדו־שיח. כדי לשנות מדיניות קיימת, לחץ על הכפתור <i>שינוי...</i> ובחר את המדיניות החדשה מתוך דו־שיח המדיניות. לחיצה על הכפתור <i>מחק</i> תסיר את המדיניות הנבחרת, מה שיביא לכך שייעשה שימוש בהגדרת ברירת המחדל של המדיניות לתחום זה. הכפתורים <i>ייבא</i> ו<i>ייצא</i> מאפשרים לך לשתף בקלות את המדיניויות שלך עם אנשים אחרים, וזאת באמצעות שמירתם ואחזורם מקובץ דחוס על ידי ZIP.

en: <p>This box contains the domains and hosts you have set a specific JavaScript policy for. This policy will be used instead of the default policy for enabling or disabling JavaScript on pages sent by these domains or hosts.</p><p>Select a policy and use the controls on the right to modify it.</p>
he: <p> תיבה זו מכילה את התחומים והמארחים שעבורם הגדרת מדיניות JavaScript ספציפית. במדיניות זו ייעשה שימוש במקום של מדיניות ברירת המחדל לגבי אפשור או הפיכת JavaScript ללא זמין בדפים הנשלחים על ידי התחומים או המארחים האלה. </p> <p> בחר מדיניות והשתמש באפשרויות שמשמאל כדי לשנותה. </p>

en: Click this button to choose the file that contains the JavaScript policies. These policies will be merged with the existing ones. Duplicate entries are ignored.
he: לחיצה על כפתור זה תאפשר לבחור את הקובץ המכיל את מדיניויות ה־JavaScript. מדיניויות אלה ישולבו ביחד עם המדיניויות הקיימות, רשומות כפולות יצומצמו.

en: Click this button to save the JavaScript policy to a zipped file. The file, named <b>javascript_policy.tgz</b>, will be saved to a location of your choice.
he: לחיצה על כפתור זה תשמור את מדיניות ה־JavaScript לקובץ דחוס ב־Zip. הקובץ, שייקרא <b>javascript_policy.tgz</b>, יישמר למקום שייבחר.

en: Global JavaScript Policies
he: מדיניות JavaScript גלובליות

en: Open new windows:
he: פתיחת חלונות חדשים:

en: Use global
he: להשתמש בכללית

en: Use setting from global policy.
he: להשתמש בהגדרת המדיניות הכללית.

en: Allow
he: לאפשר

en: Accept all popup window requests.
he: קבלת כל הבקשות לחלונות מוקפצים.

en: Prompt every time a popup window is requested.
he: הצגת שאלה בכל פעם שמתבקש חלון מוקפץ.

en: Deny
he: לדחות

en: Reject all popup window requests.
he: דחיית כל הבקשות לחלונות מוקפצים.

en: Smart
he: חכם

en: Accept popup window requests only when links are activated through an explicit mouse click or keyboard operation.
he: קבלת בקשות לחלונות מוקפצים רק כאשר מופעלים קישורים באמצעות לחיצה מפורשת של העכבר או פעולה של המקלדת.

en: If you disable this, Konqueror will stop interpreting the <i>window.open()</i> JavaScript command. This is useful if you regularly visit sites that make extensive use of this command to pop up ad banners.<br /><br /><b>Note:</b> Disabling this option might also break certain sites that require <i>window.open()</i> for proper operation. Use this feature carefully.
he: אם לא תאפשר אפשרות זו, Konqueror יחדל מלבצע את פקודת ה־JavaScript ‏<i>window.open()</i>. דבר זה שימושי אם אתה מבקר לעתים קרובות באתרים העושים שימוש מרובה בפקודה זו כדי להקפיץ חלונות פרסומת. <br /><br /> <b>שים לב:</b> בחירה באל תאפשר עלולה גם לפגוע בתפקודם של אתרים מסוימים הזקוקים ל־<i>window.open()</i> לפעולתם התקינה. השתמש באפשרות זו בזהירות.

en: Resize window:
he: שינוי גודל החלון:

en: Allow scripts to change the window size.
he: לאפשר לסקריפטים לשנות את גודל החלון.

en: Ignore
he: התעלם

en: Ignore attempts of scripts to change the window size. The web page will <i>think</i> it changed the size but the actual window is not affected.
he: התעלמות מניסיונות של הסקריפט לשנות את גודל החלון. הדף <i>יחשוב</i> שגודל החלון השתנה, אבל מעשית גודל החלון לא יושפע.

en: Some websites change the window size on their own by using <i>window.resizeBy()</i> or <i>window.resizeTo()</i>. This option specifies the treatment of such attempts.
he: ישנם אתרים המשנים את גודל החלון באמצעות שימוש ב־<i>window.resizeBy()</i> או ב־<i>window.resizeTo()</i>. האפשרות הזאת מגדירה את ההתייחסות לניסיונות כאלו.

en: Move window:
he: הזז חלון:

en: Allow scripts to change the window position.
he: לאפשר לסקריפטים לשנות את מיקום החלון

en: Ignore attempts of scripts to change the window position. The web page will <i>think</i> it moved the window but the actual position is not affected.
he: התעלם מנסיונות של סקריפטים לשינוי מיקום החלון. האתר <i>יסיק</i> כי החלון הוזז, אף שמיקומו למעשה לא השתנה.

en: Some websites change the window position on their own by using <i>window.moveBy()</i> or <i>window.moveTo()</i>. This option specifies the treatment of such attempts.
he: ישנם אתרים המשנים את מיקום החלון באמצעות שימוש ב-<i>window.moveBy()</i> או ב-<i>window.moveTo()</i>. אפשרות זאת מגדירה את ההתייחסות לניסיונות כאלו.

en: Focus window:
he: מיקוד החלון:

en: Allow scripts to focus the window.
he: אפשר לסקריפטים להעביר את המיקוד לחלון.

en: Ignore attempts of scripts to focus the window. The web page will <i>think</i> it brought the focus to the window but the actual focus will remain unchanged.
he: התעלם מנסיונות של סקריפטים להתמקדות בחלון. האתר <i>יסיק</i> כי החלון מוקד, אף שלמעשה לא השתנה דבר במיקוד.

en: Some websites set the focus to their browser window on their own by using <i>window.focus()</i>. This usually leads to the window being moved to the front interrupting whatever action the user was dedicated to at that time. This option specifies the treatment of such attempts.
he: ישנם אתרים המשנים את המיקוד לעבר חלון הדפדפן באמצעות שימוש ב־<i>window.focus()</i>. בדרך כלל זה מוביל לכך שהחלון מובא לקידמת המסך תוך הפרעה לפעולות המשתמש בינתיים. אפשרות זאת מגדירה את ההתייחסות לניסיונות כאלו.

en: Modify status bar text:
he: שינוי כיתוב בשורת המצב:

en: Allow scripts to change the text of the status bar.
he: לאפשר לסקריפטים לשנות את הכיתוב של שורת המצב.

en: Ignore attempts of scripts to change the status bar text. The web page will <i>think</i> it changed the text but the actual text will remain unchanged.
he: התעלם מניסיונות סקריפטים לשנות את הטקסט המוצג בשורת המצב. דף האינטרנט <i>יסיק</i> כי הטקסט השתנה, אף כי למעשה הטקסט לא השתנה.

en: Some websites change the status bar text by setting <i>window.status</i> or <i>window.defaultStatus</i>, thus sometimes preventing displaying the real URLs of hyperlinks. This option specifies the treatment of such attempts.
he: ישנם אתרי אינטרנט שמשנים את הטקסט בשורת המצב על ידי ההגדרה <i>window.status</i> או <i>window.defaultStatus</i>, דבר שמונע לעיתים את הצגת כתובת ה-URL של קישורים. אפשרות זאת מגדירה את ההתייחסות לנסיונות כאלו.

[ctx: @title:window]
en: Domain-Specific Policies
he: מדיניות תלוית שם תחום

en: &Host or domain name:
he: מארח או &שם תחום:

en: Enter the name of a host (like www.kde.org) or a domain, starting with a dot (like .kde.org or .org)
he: נא למלא שם מארח (כגון www.kde.org) או תחום המתחיל בנקודה (כגון kde.org. או org.)

en: You must first enter a domain name.
he: תחילה יש למלא שם תחום.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TabsOptions)
en: Tabs Behavior
he: התנהגות לשוניות

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Aspect
he: היבט

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_pDynamicTabbarHide)
en: This will display the tab bar only if there are two or more tabs. Otherwise it will always be displayed.
he: אפשרות זו תציג את סרגל הסימניות רק אם יש שתי לשוניות או יותר. אחרת הסרגל תמיד יוצג.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_pDynamicTabbarHide)
en: Hide the tab bar when only one tab is open
he: להסתיר את סרגל הלשוניות כאשר לשונית אחת בלבד פתוחה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Tab bar position
he: מקום סרגל לשוניות

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, tabbarPosition)
en: Choose where to display the tabs bar
he: נא לבחור איפה להציג את סרגל הלשוניות

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, tabbarPosition)
en: Above contents
he: מעל לתוכן

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, tabbarPosition)
en: Below contents
he: מתחת לתוכן

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, tabbarPosition)
en: Left of contents
he: משמאל לתוכן

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, tabbarPosition)
en: Right of contents
he: מימין לתוכן

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Usage
he: שימוש

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_pShowMMBInTabs)
en: This will open a new tab instead of a new window in various situations, such as choosing a link or a folder with the middle mouse button.
he: פתיחת לשונית חדשה במקום לפתוח חלון חדש במספר מצבים, למשל בעת בחירת קישור או תיקיה עם הלחצן האמצעי של העכבר.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_pShowMMBInTabs)
en: Open &links in new tab instead of in new window
he: פתח קישורים ב&לשונית חדשה במקום חלון חדש

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_pPopupsWithinTabs)
en: Whether or not JavaScript popups if allowed shall open in a new tab or in a new window.
he: האם מותר חלוניות קופצות של JavaScript, אם מותר תיפתחנה בלשונית או חלון חדשים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_pPopupsWithinTabs)
en: Open pop&ups in new tab instead of in new window
he: לפתוח חלונות &קופצים בלשוניות חדשות במקום בחלונות חדשים

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_pKonquerorTabforExternalURL)
en: When you click a URL in another KDE program or call kfmclient to open a URL, the current desktop will be searched for a non-minimized Konqueror and, if found, the URL opened as a new tab within it. Otherwise a new Konqueror window will be opened with the required URL.
he: בלחיצה על כתובת בתוכנית אחרת של KDE או בקריאה ל־kfmclient לפתיחת כתובת, יתבצע חיפוש בשולחן העבודה הנוכחי אחר Konqueror שאינו ממוזער, ואם יש כזה, הכתובת תיפתח בו בלשונית חדשה. אם אין, ייפתח חלון חדש של Konqueror עם הכתובת הרצויה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_pKonquerorTabforExternalURL)
en: Open as tab in existing Konqueror when URL is called externally
he: פתח כלשונית חדשה בהפעלת Konqueror קיימת כאשר ישנה קריאה מבחוץ לכתובת URL.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: New Tab Behavior
he: התנהגות לשונית חדשה

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_pNewTabsInBackground)
en: <html><head/><body><p>This will open a new tab in the background, instead of in the foreground.</p><p>Press <span style=" font-family:'Fira Code';">shift</span> when opening a new tab to reverse this behavior</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>פעולה זו תפתח לשונית חדשה ברקע במקום בחזית.</p><p>יש ללחוץ על <span style=" font-family:'Fira Code';">shift</span> בעת פתיחת לשונית חדשה כדי להפוך את ההתנהגות הזאת</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_pNewTabsInBackground)
en: O&pen new tabs in the background
he: &פתח לשוניות חדשות בחזית

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_pOpenAfterCurrentPage)
en: This will open a new tab opened from a page after the current tab, instead of after the last tab.
he: פתיחת לשונית חדשה אחרי הנוכחית, אחרת היא תיפתח אחרי הלשונית האחרונה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_pOpenAfterCurrentPage)
en: Open &new tab after current tab
he: פתח לשונית חדשה אחרי הנוכחית

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Closing
he: סגירה

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_pPermanentCloseButton)
en: This will display close buttons inside each tab.
he: ההגדרה הזאת תציג כפתורי סגירה בכל אחת מהלשוניות.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_pPermanentCloseButton)
en: &Show close button on tabs
he: &הצג כפתור סגירה בלשוניות

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_pMiddleClickClose)
en: When you click on a tab using the middle mouse button or mouse wheel, it will close that tab.
he: לחיצה על לשונית עם לחצן העכבר האמצעי או הגלגלת סוגרת אותה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_pMiddleClickClose)
en: Middle-click on a tab to close it
he: לחיצה אמצעית סוגרת את הלשונית

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_pTabConfirm)
en: This will ask you whether you are sure you want to close a window when it has multiple tabs opened in it.
he: הצגת בקשה לאישור סגירת חלון כאשר יש בתוכו מספר לשוניות פתוחות.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_pTabConfirm)
en: Confirm &when closing windows with multiple tabs
he: שאל לפני סגירת &חלונות עם מספר לשוניות

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_pTabCloseActivatePrevious)
en: When checking this the previous used or opened tab will be activated when you close the current active tab instead of the one right to the current tab.
he: בעת סימון אפשרות זו, בעת סגירת לשונית פעילה, הלשונית האחרונה לפניה בשימוש תהפך לפעילה, במקום הלשונית הימנית ללשונית הפעילה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_pTabCloseActivatePrevious)
en: Activate previously used tab when closing the current tab
he: עבור ללשונית האחרונה בה היה שימוש בעת סגירת לשונית נוכחית

[ctx: @title:window Title of dialog to choose name to given to new User Agent]
en: Choose User Agent name
he: בחירת שם סוכן משתמש

[ctx: Name of the new User Agent]
en: User Agent name
he: שם סוכן משתמש

en: there are templates with empty names
he: יש תבניות עם שמות ריקים

en: there are multiple templates with the same name
he: יש מגוון תבניות באותו השם

[ctx: The user gave a custom user agent string an empty or duplicate name]
en: Invalid user agent names:
he: שמות סוכני המשתמשים שגויים:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, customUABox)
en: Existing identifications
he: זהויות קיימות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, templates)
en: Content
he: תוכן

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editTemplateBtn)
en: &Edit...
he: &עריכה…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, renameTemplateBtn)
en: &Rename...
he: &שינוי שם…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, duplicateTemplateBtn)
en: Du&plicate...
he: &שכפול…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteTemplateBtn)
en: &Delete
he: מ&חיקה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, useTemplateBtn)
en: Choose &selected identification
he: לבחור בזיהוי ה&נבחר

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, useDefaultUA)
en: <html><head/><body><p>If checked, disable choosing a custom identification and use the default one</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>אם האפשרות מסומנת, להשבית בחירה בזיהוי משלך ולהשתמש בברירת המחדל</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useDefaultUA)
en: Use &default identification
he: להשתמש בזיהוי &ברירת המחדל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Custom identification
he: &זיהוי מותאם אישית

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, userAgentString)
en: <html><head/><body><p>The browser identification to use when the default identification is disabled.</p><p>You can enter it manually or start from one in the list below and change it according to your needs.</p></body></html>
he: <html><head/><body><p>זיהוי הדפדפן לשימוש כאשר זיהוי ברירת המחדל מושבת.</p><p>אפשר למלא אותו ידנית או להתחיל מאחד מהרשימה ולערוך אותו בהתאם לצרכים.</p></body></html>
