imgalleryplugin - en to he translation catalogue (45 entries)

[ctx: @title:window]
en: Create Image Gallery
he: יצירת גלריית תמונות

en: Create
he: יצירה

en: Image Gallery for %1
he: גלריית תמונות של %1

en: Look
he: מראה

en: Page Look
he: מראה הדף

en: &Page title:
he: &כותרת הדף:

en: I&mages per row:
he: &תמונות בשורה:

en: Show image file &name
he: הצגת &שם קובץ התמונה

en: Show image file &size
he: הצגת &גודל קובץ התמונה

en: Show image &dimensions
he: הצגת ממ&די התמונה

en: Fon&t name:
he: ש&ם הגופן:

en: Font si&ze:
he: גו&דל הגופן:

en: &Foreground color:
he: צבע &חזית:

en: &Background color:
he: צבע &רקע:

en: Folders
he: תיקיות

en: &Save to HTML file:
he: &שמירה לקובץ HTML:

en: <p>The name of the HTML file this gallery will be saved to.</p>
he: <p>שם קובץ ה־HTML שהגלריה הזאת תישמר אליו.</p>

en: &Recurse subfolders
he: &כלול תיקיות משנה

en: <p>Whether subfolders should be included for the image gallery creation or not.</p>
he: <p>האם תת־תיקיות ייכללו ביצירת גלריית התמונות או שלא.</p>

en: Endless
he: אינסופית

en: <p>You can limit the number of folders the image gallery creator will traverse to by setting an upper bound for the recursion depth.</p>
he: <p>אפשר להגביל את מספר התיקיות שיוצר גלריות התמונות יצלול לתוכן על ידי הגדרת גבול עומק הנסיגה העליון.</p>

en: Rec&ursion depth:
he: &רמת הכללה:

en: Copy or&iginal files
he: ה&עתקת הקבצים המקוריים

en: <p>This makes a copy of all images and the gallery will refer to these copies instead of the original images.</p>
he: <p>יוצר עותק של כל התמונות והגלריה תתייחס לעותקים האלה במקום לתמונות המקוריות.</p>

en: Use &comment file
he: השתמש בקובץ ה&ערות

en: <p>If you enable this option you can specify a comment file which will be used for generating subtitles for the images.</p><p>For details about the file format please see the "What's This?" help below.</p>
he: <p>הפעלת האפשרות הזאת תאפשר לצין קובץ הערות שישמש ליצירת כתוביות לתמונות.</p><p>לפרטים על תבנית הקובץ נא לפנות לעזרה „מה זה?” להלן.</p>

en: <p>You can specify the name of the comment file here. The comment file contains the subtitles for the images. The format of this file is:</p><p>FILENAME1:<br />Description<br /><br />FILENAME2:<br />Description<br /><br />and so on</p>
he: <p>אפשר לציין את שם קובץ ההערות להלן. קובץ ההערות מכיל את כתוביות התמונות. תבנית הקובץ הזה היא:</p><p>שם_קובץ1:<br />תיאור<br /><br />שם_קובץ2:<br />תיאור<br /><br />וכן הלאה</p>

en: Comments &file:
he: &קובץ הערות:

en: Thumbnails
he: יוצר דוגמיות

en: Image f&ormat:
he: ת&סדיר תמונה:

en: Thumbnail size:
he: גודל דוגמיות:

en: &Set different color depth:
he: &קבע עומק בצע שונה:

en: Color depth:
he: עומק הצבעים:

en: &Create Image Gallery...
he: י&צירת גלריית תמונות...

en: Could not create the plugin, please report a bug.
he: לא יכול ליצור את התוסף, נא לדווח על באג.

en: Creating an image gallery works only on local folders.
he: יצירת גלריית תמונות פועלת רק בתיקיות מקומיות.

en: Creating thumbnails
he: יוצר דוגמיות

en: Could not create folder: %1
he: לא ניתן ליצור תיקייה: %1

en: <i>Number of images</i>: %1
he: <i>מספר תמונות</i>: %1

en: <i>Created on</i>: %1
he: <i>נוצר בתאריך</i>: %1

en: <i>Subfolders</i>:
he: <i>תיקיות משנה</i>:

en: Created thumbnail for: 
    %1
he: נוצרה דוגמית עבור: 
    %1

en: Creating thumbnail for: 
    %1
     failed
he: יצירת דוגמית עבור: 
    %1
     נכשלה

en: Could not open file: %1
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ: %1

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
he: &כלים
