libkonq - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Accept
he: לקבל

en: Reject
he: לדחות

en: &Open
he: &פתיחה

en: Create &Folder...
he: י&צירת תיקייה…

en: &Restore
he: &שחזור

en: Show Original Directory
he: הצגת התיקייה המקורית

en: Show Original File
he: הצגת הקובץ המקורי

en: &Empty Trash Bin
he: &פינוי סל האשפה

en: &Configure Trash Bin
he: ה&גדרת סל אשפה

en: &Bookmark This Page
he: הוספת ה&עמוד הזה לסימניות

en: &Bookmark This Location
he: הוספת ה&מקום הזה לסימניות

en: &Bookmark This Folder
he: הוספת ה&תיקייה הזאת לסימניות

en: &Bookmark This Link
he: הוספת ה&קישור הזה לסימניות

en: &Bookmark This File
he: הוספת הקו&בץ הזה לסימניות

en: Preview In
he: תצוגה מקדימה בתוך

en: Open Terminal Here
he: לפתוח מסוף מכאן
