kfmclient - en to he translation catalogue (15 entries)

en: KDE tool for opening URLs from the command line
he: כלי של KDE לפתיחת כתובות משורת הפקודה

en: Non interactive use: no message boxes
he: שימוש לא אינטראקטיבי: ללא תיבות שיחה

en: Show available commands
he: הצגת הפעולות הזמינות

en: The mimetype of the URL. Allows Konqueror to determine in advance which component to use, making it start faster.
he: סוג ה־MIME/תוכן של הקובץ. מאפשר ל־Konqueror לאתר מראש באיזה רכיב להשתמש כדי שייטען מהר יותר.

[ctx: the name for a the value of an option on the command line help]
en: type
he: סוג

en: Command (see --commands)
he: (--commands פקודה (ר׳

en: Arguments for command
he: ארגומנטים לפקודה

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
he: הקבצים/הכתובות שנפתחו על ידי היישום יימחקו אחרי השימוש

en: 
    Syntax:
he: 
    תחביר:

en:   kfmclient openURL 'url' ['mimetype']
                # Opens a window showing 'url'.
                #  'url' may be a relative path
                #   or file name, such as . or subdir/
                #   If 'url' is omitted, the start page is shown.
he:   kfmclient openURL 'url' ['mimetype']
                # פותח חלון שמציג את ‚כתובת’/‚url’.
                #  ‚כתובת’/‚url’ יכולה להיות נתיב יחסי
                #   או שם קובץ, כגון . או תת־תיקייה/
                #   אם ‚כתובת’/‚url’ מושמטת, מופיע עמוד הפתיחה.

en:             # If 'mimetype' is specified, it will be used to determine the
                #   component that Konqueror should use. For instance, set it to
                #   text/html for a web page, to make it appear faster
                # Note: this way of specifying mimetype is deprecated.
                #   Please use the --mimetype option
he:             # אם צוין ‚mimetype’ (סוג תוכן) הוא ישמש להגדרת
                #   הרכיב ש־Konqueror ישתמש בו. למשל, יש להגדיר אותו לערך
                #   text/html להגדרת עמוד אתר אינטרנט, כדי לגרום לו להופיע מהר יותר
                # נא לשים לב: הדרך הזאת של בחירת סוג התוכן אינה בשימוש עוד.
                #   נא להשתמש באפשרות ‎--mimetype

en:   kfmclient newTab 'url' ['mimetype']
                # Same as above but opens a new tab with 'url' in an existing Konqueror
                #   window on the current active desktop if possible.
he:   kfmclient newTab 'url' ['mimetype']
                # כמו לעיל אבל פותח לשונית חדשה עם ‚כתובת’/‚url’ בחלון Konqueror קיים
                #   בשולחן העבודה הנוכחי אם אפשר.

en: Syntax error, not enough arguments
he: שגיאת תחביר, אין מספיק ארגומנטים

en: Syntax error, too many arguments
he: שגיאת תחביר, יותר מדי ארגומנטים

en: Syntax error, unknown command '%1'
he: שגיאת תחביר, הפקודה ‚%1’ לא מוכרת
