konqueror - en to he translation catalogue (321 entries)

[ctx: @title:tab The file manager behavior tab. Also used in the list of tabs for consistency]
en: File Manager Behavior
he: התנהגות מנהל הקבצים

[ctx: @label Type of file]
en: Type: %1
he: סוג: %1

[ctx: @label:checkbox]
en: Remember action for files of this type
he: לזכור את הפעולה לקבצים מהסוג הזה

[ctx: @info]
en: Save '%1'?
he: לשמור את ‚%1’?

[ctx: @info]
en: Open '%1'?
he: לפתוח את ‚%1’?

[ctx: @label:button]
en: &Open with...
he: &פתיחה עם…

[ctx: @label:button]
en: &Open with %1
he: פתיחה &עם %1

[ctx: @label:button]
en: &Open with
he: &פתיחה עם

[ctx: @label:button]
en: &Display in %1
he: להציג &ב־%1

[ctx: @label:button]
en: &Display in
he: להציג &ב־

[ctx: @action:inmenu]
en: Open &with %1
he: &פתיחה עם %1

[ctx: @action:inmenu]
en: Display &in %1
he: להציג &ב־%1

[ctx: @action:inmenu]
en: Viewers not supporting this file
he: מציגים שלא תומכים בקובץ הזה

[ctx: @action:inmenu]
en: Viewers unlikely to display the file
he: סביר להניח שמציגים לא יציגו את הקובץ

[ctx: The name of the file the user wants to open]
en: this file
he: הקובץ הזה

en: <p>Viewers which aren't supposed to be able to display %1. Using them will most likely fail.</p><p>These choices are provided in case the detected file type is incorrect or if a viewer can display %1 even if it doesn't officially support it.</p>
he: <p>מציגים שלא אמורה להיות להם היכולת להציג את %1. השימוש בהם ייכשל ככל הנראה.</p><p>האפשרויות האלה מסופקות במקרה שסוג הקובץ שזוהה שגוי או אם מציג יכול להציג את %1 אפילו ללא תמיכה רשמית בו.</p>

[ctx: @label File name]
en: Name: %1
he: שם: %1

[ctx: @info:whatsthis]
en: This is the file name suggested by the server
he: זה שם הקובץ שהוצע על ידי השרת

en: <p>You're running Konqueror as root. This requires enabling a highly insecure mode in the browser component.</p><p>What do you want to do?</p>
he: <p>Konqueror הופעל עם הרשאות משתמש על (root). דורש הפעלת מצב מאוד מפוקפק ברכיב הדפדפן.</p><p>איך להתקדם מכאן?</p>

en: Web browser, file manager and document viewer.
he: דפדפן אינטרנט, מנהל קבצים ומציג מסמכים.

en: (C) 1999-2023, The Konqueror developers
he: (C) 1999‏-2023, מפתחי Konqueror

en: Stefano Crocco
he: סטפנו קרוקו

en: Current maintainer
he: מתחזק נוכחי

en: David Faure
he: דוד פור

en: Developer (framework, parts, JavaScript, I/O library) and former maintainer
he: מפתח (תשתית, רכיבים, JavaScript, ספריית קלט/פלט) ומתחזק לשעבר

en: Simon Hausmann
he: סיימון האוסמן

en: Developer (framework, parts)
he: מפתח (תשתית, רכיבים)

en: Developer (framework)
he: מפתח (תשתית)

en: Matthias Welk
he: מתיאס ולק

en: Developer
he: מפתח

en: Alexander Neundorf
he: אלכסנדר נוינדורף

en: Developer (List views)
he: מפתח (תצוגות רשימה)

en: Michael Brade
he: מייקל ברייד

en: Developer (List views, I/O library)
he: מפתח (תצוגות רשימה, ספריית קלט/פלט)

en: Lars Knoll
he: לאס קנול

en: Developer (HTML rendering engine)
he: מפתח (מנוע הצגת HTML)

en: Dirk Mueller
he: דירק מילר

en: Peter Kelly
he: פיטר קלי

en: Waldo Bastian
he: ולדו בסטיאן

en: Developer (HTML rendering engine, I/O library)
he: מפתח (מנוע הצגת HTML, ספריית קלט/פלט)

en: Leo Savernik
he: לאו סברניק

en: Stephan Kulow
he: סטיבן קולוב

en: Developer (HTML rendering engine, I/O library, regression test framework)
he: מפתח (מנוע הצגת HTML, ספריית קלט/פלט, מערכת בדיקות אוטומטית)

en: Antti Koivisto
he: אנטי קויביסטו

en: Zack Rusin
he: זאק רוסין

en: Tobias Anton
he: טוביאס אנטון

en: Lubos Lunak
he: לובוש לוניאק

en: Maks Orlovich
he: מקס אורלוביץ׳

en: Developer (HTML rendering engine, JavaScript)
he: מפתח (מנוע הצגת HTML,‏ JavaScript)

en: Allan Sandfeld Jensen
he: אלן זנדפלד ג׳נסן

en: Apple Safari Developers
he: מפתחי Safari של אפל

en: Harri Porten
he: הארי פורטן

en: Developer (JavaScript)
he: מפתח (JavaScript)

en: Koos Vriezen
he: קוס פריזן

en: Developer (Java applets and other embedded objects)
he: מפתח (תמיכה ביישומוני Java ורכיבים מוטמעים אחרים)

en: Matt Koss
he: מאט קוס

en: Developer (I/O library)
he: מפתח (ספריית קלט/פלט)

en: Alex Zepeda
he: אלכס ספדה

en: Richard Moore
he: ריצ׳ארד מור

en: Developer (Java applet support)
he: מפתח (תמיכה ביישומוני Java)

en: Dima Rogozin
he: דימה רוגוזין

en: Wynn Wilkes
he: וין ויילקס

en: Developer (Java 2 security manager support,
     and other major improvements to applet support)
he: מפתח (תמיכה במנהל האבטחה של Java 2,
    
     ושיפורים מרכזיים נוספים בתמיכה ביישומונים)

en: Stefan Schimanski
he: שטפן שימנסקי

en: Developer (Netscape plugin support)
he: מפתח (תמיכה בתוספים של Netscape)

en: George Staikos
he: ג׳ורג׳ סטייקוס

en: Developer (SSL, Netscape plugins)
he: מפתח (SSL, תוספים של Netscape)

en: Dawit Alemayehu
he: דוויט אלמאיהו

en: Developer (I/O library, Authentication support)
he: מפתח (ספריית קלט/פלט, תמיכה באימות)

en: Carsten Pfeiffer
he: קרסטן פייפר

en: Torsten Rahn
he: טורסטן ראן

en: Graphics/icons
he: גרפיקה/סמלים

en: Torben Weis
he: טורבן וייס

en: KFM author
he: הכותב של KFM

en: Joseph Wenninger
he: ג׳וזף ונינגר

en: Developer (navigation panel framework)
he: מפתח (תשתית לוח הניווט)

en: Stephan Binner
he: סטפן בינר

en: Developer (misc stuff)
he: מפתח (כולבויניק)

en: Ivor Hewitt
he: איבור יואיט

en: Developer (AdBlock filter)
he: מפתח (מסנן AdBlock)

en: Eduardo Robles Elvira
he: אדוארדו רובלס אלווירה

en: Matthias Kalle Dalheimer
he: מתיאס קאל דלהיימר

en: Daniel Molkentin
he: דניאל מולקנטין

en: JavaScript access controls
    Per-domain policies extensions
he: פקדי גישת JavaScript
    הרחבות מדיניות לפי שם תחום

en: Start without a default window, when called without URLs
he: להתחיל ללא חלון ברירת מחדל, כשמתבצעת קריאה ללא כתובות

en: Preload for later use. This mode does not support URLs on the command line
he: לטעון מראש לשימוש עתידי. המצב הזה לא תומך בכתובות משורת הפקודה

en: Profile to open (DEPRECATED, IGNORED)
he: פרופיל לפתיחה (הופסק השימוש, לא תקף)

en: profile
he: פרופיל

en: List available sessions and exit
he: הצגת ההפעלות הפעילות ולצאת

en: Session to open
he: הפעלה לפתיחה

en: session
he: הפעלה

en: Mimetype to use for this URL (e.g. text/html or inode/directory)
he: סוג תוכן (MIME) לשימוש לכתובת הזאת (למשל: text/html או inode/directory)

en: mimetype
he: סוג_תוכן

en: Part to use (e.g. khtml or kwebkitpart)
he: חלק לשימוש (למשל: khtml למשל kwebkitpart)

en: service
he: שירות

en: For URLs that point to files, opens the directory and selects the file, instead of opening the actual file
he: לכתובות שמפנות לקבצים, תיפתח התיקייה וייבחר הקובץ, במקום לפתוח את הקובץ בפועל

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
he: הקבצים/כתובות שייפתחו על ידי התוכנית יימחקו לאחר השימוש

en: Create a new Konqueror process, even if one already exists. Meant to be used only when developing Konqueror itself
he: יצירת תהליך Konqueror חדש, אפילו אם כבר קיים אחד. מיועד לשימוש רק לטובת פיתוח Konqueror עצמו

en: Location to open
he: מקום לפתיחה

[ctx: The session asked by the user doesn't exist or can't be opened]
en: Session %1 couldn't be opened
he: אי אפשר לפתוח את ההפעלה %1

en: You can't pass URLs when using the --preload switch. The URLs will be ignored
he: אי אפשר להעביר כתובות יחד עם הבורר ‎--preload. הכתובות לא יועברו הלאה

en: no name
he: ללא שם

[ctx: @title:window]
en: Configure Extensions
he: הגדרת הרחבות

en: Extensions
he: הרחבות

en: There was an error loading the module %1.
    The diagnostics is:
    %2
he: אירעה שגיאה בטעינת המודול %1.
    האבחנה היא:
    %2

en: Checking this box on at least two views sets those views as 'linked'. Then, when you change directories in one view, the other views linked with it will automatically update to show the current directory. This is especially useful with different types of views, such as a directory tree with an icon view or detailed view, and possibly a terminal emulator window.
he: סימון תיבה זו בשתי תצוגות לפחות מגדירה את התצוגות האלה כ‚מקושרות’. במצב זה, כשעוברים בין תיקיות בתצוגה אחת, התצוגות האחרות שמקושרות אליה יתעדכנו אוטומטית ויציגו את התיקייה הנוכחית. שימושי במיוחד עם סוגים שונים של תצוגות, כמו עץ ספריות עם תצוגת סמלים או תצוגה מפורטת, ואפילו עם חלון הדמיית מסוף.

en: Close View
he: סגירת תצוגה

en: %1/s
he: %1 לשנייה

en: Stalled
he: תקוע

en: Preview &in %1
he: תצוגה מקדימה &עם %1

en: Show %1
he: הצגת %1

[ctx: @title:window]
en: History
he: היסטוריה

[ctx: @action:inmenu Parent of 'By Name' and 'By Date']
en: Sort
he: סידור

en: <qt><center><b>%1</b></center><hr />Last visited: %2<br />First visited: %3<br />Number of times visited: %4</qt>
he: <qt><center><b>%1</b></center><hr />ביקור אחרון: %2<br />ביקור ראשון: %3<br />מספר ביקורים: %4</qt>

en: Local
he: מקומי

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Open in New &Window
he: פתיחה ב&חלון חדש

en: Open in New Tab
he: פתיחה בלשונית חדשה

en: Open in Current Tab
he: פתיחה בלשונית הנוכחית

en: &Copy Link Address
he: ה&עתקת כתובת הקישור

en: &Remove Entry
he: ה&סרת רשומה

en: C&lear History
he: &פינוי היסטוריה

en: &Preferences...
he: &מאפיינים…

en: By &Name
he: לפי &שם

en: By &Date
he: לפי &תאריך

en: Search in history
he: חיפוש בהיסטוריה

en: Do you really want to clear the entire history?
he: לפנות את כל ההיסטוריה?

[ctx: @title:window]
en: Clear History?
he: לפנות את ההיסטוריה?

[ctx: @title:tab]
en: Loading...
he: בטעינה…

en: Access denied
he: הגישה נדחתה

en: Open File
he: פתיחת קובץ

en: Canceled.
he: בוטל.

en: This page contains changes that have not been submitted.
    Reloading the page will discard these changes.
he: דף זה מכיל שינויים שלא הוגשו.
    ריענון הדף יוביל לאובדן השינויים.

[ctx: @title:window]
en: Discard Changes?
he: להתעלם מהשינויים?

en: &Discard Changes
he: להת&עלם מהשינויים

en: Home Folder
he: תיקיית הבית

en: Home
he: בית

en: Navigate to your 'Home Folder'
he: ניווט ל‚תיקיית הבית’ שלך

en: Navigate to your local 'Home Folder'
he: ניווט ל‚תיקיית הבית’ המקומית שלך

en: Home Page
he: תיקיית הבית

en: Navigate to your 'Home Page'
he: ניווט ל‚דף הבית’ שלך

en: <html>Navigate to your 'Home Page'<br /><br />You can configure the location where this button takes you under <b>Settings -> Configure Konqueror -> General</b>.</html>
he: <html> 
    ניווט ל‚דף הבית’ שלך <br /> <br /> ניתן להגדיר את המקום אליו יוביל כפתור זה תחת <b>הגדרות -> הגדרות Konqueror -> כללי</b>.
    </html>

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Detaching the tab will discard these changes.
he: לשונית זו מכילה שינויים שלא הוגשו.
    ניתוק הלשונית יוביל לאובדן השינויים האלה.

en: This view contains changes that have not been submitted.
    Closing the view will discard these changes.
he: תצוגה זו מכילה שינויים שלא הוגשו.
    סגירת התצוגה תוביל לאובדן השינויים.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing the tab will discard these changes.
he: לשונית זו מכילה שינויים שלא הוגשו.
    סגירת הלשונית תוביל לאובדן השינויים.

en: Do you really want to close all other tabs?
he: לסגור את כל שאר הלשוניות?

en: Close &Other Tabs
he: סגי&רת שאר הלשוניות

[ctx: @title:window]
en: Close Other Tabs Confirmation
he: אישור סגירת לשוניות אחרות

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing other tabs will discard these changes.
he: לשונית זו מכילה שינויים שלא הוגשו.
    סגירת הלשוניות האחרות תוביל לאובדן השינויים.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Reloading all tabs will discard these changes.
he: לשונית זו מכילה שינויים שלא הוגשו.
    ריענון כל הלשוניות יוביל לאובדן השינויים.

[ctx: @title:window]
en: Enter Target
he: נא למלא יעד

en: <qt><b>%1</b> is not valid</qt>
he: <qt><b>%1</b> אינו תקין </qt>

en: Copy selected files from %1 to:
he: העתקת הקבצים הנבחרים מ־%1 אל:

en: Move selected files from %1 to:
he: העברת הקבצים הנבחרים מ־%1 אל:

[ctx: This menu entry empties the closed items history]
en: Empty Closed Items History
he: פינוי פריטים שנסגרו מההיסטוריה

en: Save As...
he: שמירה בשם…

en: Manage...
he: ניהול…

en: New &Window
he: &חלון חדש

en: &Duplicate Window
he: ש&כפול חלון

en: Send &Link Address...
he: שליחת כתובת ה&קישור…

en: S&end File...
he: ש&ליחת קובץ…

en: &Open Location
he: &פתיחת מקום

en: &Open File...
he: &פתיחת קובץ…

en: &Find File...
he: חיפוש &קבצים…

en: Lock to Current Location
he: נעילה למקום הנוכחי

[ctx: This option links konqueror views]
en: Lin&k View
he: &קישור תצוגה

en: &Up
he: ל&מעלה

en: Closed Items
he: פריטים שנסגרו

en: Sessions
he: הפעלות

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Most Often Visited
he: בביקור תכוף

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Recently Visited
he: ביקור אחרון

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Show History
he: הצגת היסטוריה

en: Configure Extensions...
he: הגדרת הרחבות…

en: Configure Spell Checking...
he: הגדרת בדיקת איות…

en: Split View &Left/Right
he: &פיצול תצוגה לימין/שמאל

en: Split View &Top/Bottom
he: פי&צול תצוגה מעלה/מטה

en: &New Tab
he: &לשונית חדשה

en: &Duplicate Current Tab
he: &שכפול הלשונית הנוכחית

en: Detach Current Tab
he: ניתוק הלשונית הנוכחית

en: &Close Active View
he: &סגירת התצוגה הפעילה

en: Close Current Tab
he: סגירת הלשונית הנוכחית

en: Activate Next Tab
he: הפעלת הלשונית הבאה

en: Activate Previous Tab
he: הפעלת הלשונית הקודמת

en: Activate Tab %1
he: הפעלת הלשונית %1

en: Move Tab Left
he: הזזת לשונית שמאלה

en: Move Tab Right
he: הזזת לשונית ימינה

en: Protect Window
he: הגנה על חלון

en: Dump Debug Info
he: היטל פרטי ניפוי תקלות

en: &Reload
he: &ריענון

en: &Reload All Tabs
he: &ריענון כל הלשוניות

en: &Force Reload
he: &אילוץ טעינה מחדש

en: &Stop
he: ע&צירה

en: Throbber
he: שבשבת טעינה

en: L&ocation:
he: מ&קום:

en: Location Bar
he: שורת מקום

en: <html>Location Bar<br /><br />Enter a web address or search term.</html>
he: <html>שורת המקום<br />נא למלא כתובת אתר או ביטוי לחיפוש.</html>

en: Clear Location Bar
he: פינוי שורת המקום

en: <html>Clear Location bar<br /><br />Clears the contents of the location bar.</html>
he: <html>פינוי שורת המקום<br /> <br />מפנה את שורת המקום. </html>

en: &Bookmarks
he: &סימניות

en: Kon&queror Introduction
he: מ&בוא ל־Konqueror

en: Go
he: מעבר

en: <html>Go<br /><br />Goes to the page that has been entered into the location bar.</html>
he: <html>
    מעבר<br /><br />עובר לעמוד שהוצב בתיבת המקום. 
    </html>

en: <html>Enter the parent folder<br /><br />For instance, if the current location is file:/home/%1 clicking this button will take you to file:/home.</html>
he: <html> 
    כניסה לתיקיית האב<br /><br />לדוגמה, אם המקום הנוכחי הוא file:/home/%1, לחיצה על הכפתור תיקח אותך אל file:/home. 
    </html>

en: Enter the parent folder
he: כניסה לתיקיית האב

en: Move backwards one step in the browsing history
he: חזרה צעד אחד אחורה בהיסטוריית הגלישה

en: Move forward one step in the browsing history
he: התקדמות צעד אחד קדימה בהיסטוריית הגלישה

en: Move backwards one step in the closed tabs history
he: חזרה צעד אחד אחורה בהיסטוריית הלשוניות הסגורות

en: <html>Reload the currently displayed document<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible.</html>
he: <html>
    ריענון המסמך שמוצג כרגע<br /><br />פעולה זו עשויה להיות נחוצה למשל לצורך ריענון דפי אינטרנט שהשתנו מאז שנטענו, כדי להציג את השינויים. 
    </html>

en: Reload the currently displayed document
he: טעינת המסמך המוצג כרגע מחדש

en: <html>Reload all currently displayed documents in tabs<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible.</html>
he: <html>טעינת המסמכים שמוצגים כרגע בלשוניות מחדש<br /><br />פעולה זו יכולה להיות נחוצה לריענון דפי אינטרנט שהשתנו מאז שנטענו, כדי להציג את השינויים.</html>

en: Reload all currently displayed document in tabs
he: טעינת כל המסמכים שבלשוניות מחדש

en: <html>Stop loading the document<br /><br />All network transfers will be stopped and Konqueror will display the content that has been received so far.</html>
he: <html> 
    עצירת טעינת המסמך<br /><br /> כל העברות הרשת תיעצרנה, ו־Konqueror יציג את התוכן שהתקבל עד כה. 
    </html>

en: <html>Reload the currently displayed document<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible. Any images on the page are downloaded again, even if cached copies exist.</html>
he: <html>
    ריענון המסמך שמוצג כרגע<br /><br />פעולה זו יכולה להיות נחוצה למשל לצורך ריענון דפי אינטרנט שהשתנו מאז שנטענו, כדי להציג את השינויים. 
    </html>

en: Force a reload of the currently displayed document and any contained images
he: אילוץ טעינה מחדש של המסמך שמוצג כרגע על כל התמונות שבו

en: Stop loading the document
he: עצירת טעינת המסמך

en: <html>Cut the currently selected text or item(s) and move it to the system clipboard<br /><br />This makes it available to the <b>Paste</b> command in Konqueror and other KDE applications.</html>
he: <html> 
    גזירת הטקסט או הפריטים הנבחרים והעברתם ללוח הגזירים של המערכת<br /><br /> פעולה זו מנגישה אותם לפקודת ה<b>הדבקה</b> ב־Konqueror וביישומים אחרים של KDE. 
    </html>

en: Move the selected text or item(s) to the clipboard
he: העברת הטקסט או הפריטים הנבחרים אל לוח הגזירים

en: <html>Copy the currently selected text or item(s) to the system clipboard<br /><br />This makes it available to the <b>Paste</b> command in Konqueror and other KDE applications.</html>
he: <html> 
    העתקת הטקסט או הפריטים הנבחרים אל לוח הגזירים של המערכת<br /><br />פעולה זו מנגישה אותם לפקודת ה<b>הדבקה</b> ב־Konqueror וביישומים אחרים של KDE. 
    </html>

en: Copy the selected text or item(s) to the clipboard
he: העתקת הטקסט או הפריטים הנבחרים אל לוח הגזירים

en: <html>Paste the previously cut or copied clipboard contents<br /><br />This also works for text copied or cut from other KDE applications.</html>
he: <html> 
    הדבקת תוכן לוח הגזירים שנגזר או הועתק מקודם<br /><br />דבר זה עובד גם עם טקסט שהועתק או נגזר מיישומים אחרים של KDE. 
    </html>

en: Paste the clipboard contents
he: הדבקת תוכן לוח הגזירים

en: <html>Print the currently displayed document<br /><br />You will be presented with a dialog where you can set various options, such as the number of copies to print and which printer to use.<br /><br />This dialog also provides access to special KDE printing services such as creating a PDF file from the current document.</html>
he: <html> 
    הדפסת המסמך המוצג כרגע<br /><br />יוצג בפניך חלון בו אפשר להגדיר אפשרויות שונות, כמו למשל מספר העותקים שיש להדפיס ובאיזו מדפסת יש להשתמש.<br /><br />חלון זה נותן גם גישה לשירותי הדפסה מיוחדים של KDE, שירותים כמו יצירת קובץ PDF מהמסמך הנוכחי. 
    </html>

en: Print the current document
he: הדפסת המסמך הנוכחי

en: A locked view cannot change folders. Use in combination with 'link view' to explore many files from one folder
he: תצוגה נעולה לא יכולה לעבור בין תיקיות. יש להשתמש בה בשילוב עם ‚תצוגה מקושרת’ כדי לסייר בין קבצים רבים מאותה התיקייה

en: Sets the view as 'linked'. A linked view follows folder changes made in other linked views.
he: מגדיר את התצוגה כ‚מקושרת’. תצוגה מקושרת עוקבת אחר מעבר בין תיקיות שמתבצעות בתצוגות מקושרות אחרות.

en: &Inspect Current Page
he: &חקירת העמוד הנוכחי

en: <html>Shows the developer tools for the current page<br/><br/>The current view is split in two and the developer tools are displayed in the second half
he: <html>מציג את הכלים למפתחים לעמוד הנוכחי<br/><br/>התצוגה הנוכחית מפוצלת לשתיים והכלים למפתחים מוצגים בחצי השני

en: Shows the developer tools for the current page
he: מציג את הכלים למפתחים לעמוד הנוכחי

en: Mark the current window as protected
he: סימון החלון הנוכחי כמוגן

en: <p>Mark the current window as protected</p><p>Marking a window as protected ensures that Konqueror will never open external links in it</p>
he: <p>סימון החלון הנוכחי כמוגן</p><p>סימון חלון כמוגן מוודא ש־Konqueror אף פעם לא יפתח בו קישורים חיצוניים</p>

en: Copy &Files...
he: העתקת &קבצים…

en: M&ove Files...
he: העברת קב&צים…

en: You have requested to open more than 20 bookmarks in tabs. This might take a while. Continue?
he: ביקשת לפתוח יותר מ־20 סימניות בלשוניות. זה עלול לארוך זמן מה. להמשיך?

[ctx: @title:window]
en: Open bookmarks folder in new tabs
he: לפתוח תיקיית סימניות בלשוניות חדשות

[ctx: @action:button]
en: Open
he: פתיחה

en: Open in T&his Window
he: פתיחה ב&חלון זה

en: Open the document in current window
he: פתיחת המסמך בחלון הנוכחי

en: Open the document in a new window
he: פתיחת המסמך בחלון חדש

en: Open in &New Tab
he: פתיחה ב&לשונית חדשה

en: Open the document in a new tab
he: פתיחת המסמך בלשונית חדשה

en: &Open With
he: &פתיחה עם

en: Open with %1
he: פתיחה עם %1

[ctx: @action:inmenu View]
en: &View Mode
he: מצב &תצוגה

en: You have multiple tabs open in this window, are you sure you want to quit?
he: יש בחלון זה מספר לשוניות פתוחות, בכל זאת לצאת מהתכנית?

[ctx: @title:window]
en: Confirmation
he: אישור

en: C&lose Current Tab
he: ל&סגור את הלשונית הנוכחית

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing the window will discard these changes.
he: לשונית זו מכילה שינויים שלא הוגשו.
    סגירת החלון תוביל לאובדן השינויים.

en: This page contains changes that have not been submitted.
    Closing the window will discard these changes.
he: דף זה מכיל שינויים שלא הוגשו.
    סגירת החלון תוביל לאובדן השינויים.

en: Your sidebar is not functional or unavailable. A new entry cannot be added.
he: סרגל הצד שלך לא מתפקד או שאינו זמין. לא ניתן להוסיף רשומה חדשה.

[ctx: @title:window]
en: Web Sidebar
he: סרגל צד מקוון

en: Add new web extension "%1" to your sidebar?
he: להוסיף הרחבת דפדפן חדשה „%1” לסרגל הצד שלך?

en: Add
he: להוסיף

en: Do Not Add
he: לא להוסיף

en: There appears to be a configuration error. You have associated Konqueror with %1, but it cannot handle this file type.
he: נראה שיש בעיה בהגדרות. Konqueror שויך ל־%1, אך אין באפשרותו לטפל בסוג קובץ זה.

en: Your proxy configuration can't be used with the QtWebEngine HTML engine. No proxy will be used
    
     QtWebEngine only support a fixed proxy, so proxy auto-configuration (PAC) and Web Proxy Auto-Discovery protocol can't be used with QtWebEngine. If you need a proxy, please select the system proxy configuration or specify a proxy URL manually in the settings dialog. Do you want to change proxy settings now?
he: אי אפשר להשתמש בהגדרות המתווך שלך עם מנוע ה־HTML‏ QtWebEngine. לא ייעשה שימוש במתווך
    
    ‏QtWebEngine תומך רק במתווך קבוע, לכן הגדרות מתווך אוטומטיות (PAC) ופרוטוקול גילוי מתווך אינטרנט אוטומטי אינם מתאימים לשימוש עם QtWebEngine. כדי להשתמש במתווך נא לבחור את הגדרות המתווך של המערכת לא לציין כתובת של מתווך ידנית בחלונית ההגדרות. לשנות את הגדרות המתווך כעת?

en: Unsupported proxy configuration
he: הגדרות המתווך לא נתמכות

en: Don't use a proxy
he: לא להשתמש במתווך

en: Show proxy configuration dialog
he: הצגת חלונית הגדרות מתווך

en: Your proxy configuration can't be used with the QtWebEngine HTML engine because it doesn't support having different proxies for the HTTP and HTTPS protocols. Your current settings are:<p><b>HTTP proxy:</b> <tt>%1</tt></p><p><b>HTTPS proxy: </b><tt>%2</tt></p>What do you want to do?
he: יש להשתמש בהגדרות המתווך שלך עם מנוע ה־HTML‏ QtWebEngine כיוון שאינו תומך במתווכים שונים לפרוטוקולים HTTP ו־HTTPS. ההגדרות הנוכחיות שלך הן:<p><b>מתווך HTTP:</b> <tt>%1</tt></p><p><b>מתווך HTTPS: </b><tt>%2</tt></p> איך להמשיך מכאן?

en: Conflicting proxy configuration
he: הגדרות מתווך סותרות

en: Use HTTP proxy (only this time)
he: להשתמש במתווך HTTP (רק הפעם)

en: Use HTTPS proxy (only this time)
he: להשתמש במתווך HTTPS (רק הפעם)

en: You have entered Complete Full Screen mode (the user interface is completely hidden). You can exit it by pressing the keyboard shortcut for Full Screen Mode (%1)
he: עברת למצב מסך מלא מוחלט (ממשק המשתמש מוסתר לחלוטין. אפשר לצאת בלחיצה על קיצור המקשים למצב מסך מלא (%1)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Save open &tabs and windows for easy retrieval
he: לשמור את ה&לשוניות והחלונות הפתוחים למשיכה קלה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_pAllWindows)
en: A&ll open windows
he: כל החלונות ה&פתוחים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_pCurrentWindow)
en: Onl&y current window
he: רק החלון ה&נוכחי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSessionName)
en: Session n&ame:
he: שם הה&פעלה:

[ctx: @tooltip:session list]
en: Uncheck the sessions or windows you do not want to be restored
he: יש לבטל את הסימון מההפעלות או החלונות שלא צריכים להשתחזר

[ctx: @item:treewidget]
en: Session %1
he: הפעלה %1

[ctx: @item:treewidget]
note: i18n. Otherwise it would be easier to just use what is in the session file
en: Window %1
he: חלון %1

[ctx: @title:window]
en: Restore Session?
he: לשחזר הפעלה?

en: Konqueror did not close correctly. Would you like to restore these previous sessions?
he: Konqueror לא נסגר כראוי. לשחזר את ההפעלות הקודמות האלו שלו?

en: Do not ask again
he: לא לשאול שוב

[ctx: @action:button yes]
en: Restore Session
he: לשחזר הפעלה

[ctx: @action:button no]
en: Do Not Restore
he: לא לשחזר

[ctx: @action:button ask later]
en: Ask Me Later
he: לשאול אותי בהמשך

[ctx: @tooltip:copy url to clipboard]
en: Copy url to clipboard:  %1
he: העתקת כתובת ללוח הגזירים: %1

[ctx: @title:window]
en: Manage Sessions
he: ניהול הפעלות

[ctx: @title:window]
en: Rename Session
he: שינוי שם הפעלה

[ctx: @title:window]
en: Save Session
he: שמירת הפעלה

en: A session with the name '%1' already exists, do you want to overwrite it?
he: כבר קיימת הפעלה בשם „%1”, לשכתב אותה?

[ctx: @title:window]
en: Session exists. Overwrite?
he: ההפעלה קיימת. לשכתב?

[ctx: @action:button New session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pNewButton)
en: New...
he: חדש…

[ctx: @action:button Save current session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pSaveCurrentButton)
en: Save Current...
he: שמירת הנוכחית…

[ctx: @action:button Rename session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pRenameButton)
en: Rename...
he: שינוי שם…

[ctx: @action:button Delete session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pDeleteButton)
en: Delete
he: מחיקה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_pOpenTabsInsideCurrentWindow)
en: Open tabs inside current window
he: פתיחת המסמך בחלון הנוכחי

[ctx: @info]
en: Close
he: סגירה

en: Close
he: סגירה

en: Error: %1
he: שגיאה: %1

en: &Duplicate Tab
he: &שכפול לשונית

en: &Reload Tab
he: &ריענון הלשונית

en: All Tabs
he: כל הלשוניות

en: D&etach Tab
he: &ניתוק לשונית

en: &Close Tab
he: &סגירת לשונית

en: This bar contains the list of currently open tabs. Click on a tab to make it active. You can also use keyboard shortcuts to navigate through tabs. The text on the tab shows the content currently open in it; place your mouse over the tab to see the full title, in case it has been shortened to fit the tab width.
he: הסרגל הזה מכיל את רשימת הלשוניות הפתוחות. לחיצה על לשונית מפעילה אותה. אפשר להשתמש במקשי הקיצור כדי לנווט בין לשוניות. הטקסט על הלשונית מציג את התוכן שפתוח בה כרגע, יש להציב את העכבר על הלשונית כדי לצפות בכותרת המלאה אם קוצרה כדי להתאים לרוחב הלשונית.

en: Open a new tab
he: פתיחת לשונית חדשה

en: Close the current tab
he: סגירת הלשונית הנוכחית

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
he: &קובץ

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
he: &עריכה

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
he: &תצוגה

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
he: מ&עבר

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
he: &כלים

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
he: ה&גדרות

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
he: &חלון

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
he: ע&זרה

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
he: סרגל כלים נוסף

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Location Toolbar
he: סרגל מקום

note: i18n: ectx: ToolBar (bookmarkToolBar)
en: Bookmark Toolbar
he: סרגל סימניות

en: Und&o: Closed Tab
he: ה&סגה: לשונית נסגרה

en: Und&o: Closed Window
he: ה&סגה: חלון נסגר

en: Und&o
he: ה&סגה

en: The page you are trying to view is the result of posted form data. If you resend the data, any action the form carried out (such as search or online purchase) will be repeated.
he: הדף שמיועד להצגה הוא תוצאה של נתוני טופס שהוגשו. שליחת הנתונים מחדש, תחזור על הפעולות שביצע הטופס (כגון חיפוש או רכישה מקוונת).

[ctx: @title:window]
en: Warning
he: אזהרה

en: Resend
he: לשלוח שוב

[ctx: Execute an executable file]
en: Execute
he: להפעיל

[ctx: Display an executable file inside Konqueror]
en: Display
he: להציג

[ctx: @info The user has to decide whether to execute an executable file or display it]
en: <filename>%1</filename> can be executed. Do you want to execute it or to display it?
he: אפשר להפעיל את הקובץ <filename>%1</filename>. להפעיל או להציג אותו?

[ctx: @info The user has to decide whether to execute an executable file or not]
en: <filename>%1</filename> can be executed. Do you want to execute it?
he: אפשר להפעיל את הקובץ <filename>%1</filename>. להפעיל אותו?

en: Save As
he: שמירה בשם
