dirfilterplugin - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Use Multiple Filters
hi: अनेक फ़िल्टर इस्तेमाल करें

en: Show Count
hi: गिनती दिखाएँ

en: Reset
hi: रीसेट

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hi: औज़ार (&T)

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
hi: अतिरिक्त औज़ार पट्टी
