searchbarplugin - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
hi: खोज पट्टी<p>ढूंढने हेतु वाक्यांश भरें. सर्च मोड या प्रोवाइडर बदलने के लिए प्रतीक पर क्लिक करें.</p>

en: Search Bar
hi: खोज पट्टी

en: Focus Searchbar
hi: औजारपट्टी पर फ़ोकस करें

en: Find in This Page
hi: इस पृष्ठ पर ढूंढें

en: Select Search Engines...
hi: खोज इंजिन चुनें...

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
hi: ढूंढने के लिए औज़ार पट्टी
