uachangerplugin - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Change Browser Identification
hi: ब्राउज़र पहचान बदलें

en: Other
hi: अन्य

en: Default Identification
hi: डिफ़ॉल्ट पहचान

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
hi: सम्पूर्ण साइट में लागू करें

en: Configure...
hi: कॉन्फ़िगर...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hi: औज़ार (&T)

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
hi: अतिरिक्त औज़ार पट्टी
