autorefresh - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: &Auto Refresh
hi: स्वतः ताज़ा करें (&A)

en: None
hi: कुछ नहीं

en: Every 15 Seconds
hi: हर 15 सेकंड

en: Every 30 Seconds
hi: हर 30 सेकंड

en: Every Minute
hi: हर मिनट

en: Every 5 Minutes
hi: हर 5 मिनट

en: Every 10 Minutes
hi: हर 10 मिनट

en: Every 15 Minutes
hi: हर 15 मिनट

en: Every 30 Minutes
hi: हर 30 मिनट

en: Every 60 Minutes
hi: हर 60 मिनट

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
hi: <qt>यह प्लगइन मौजूदा पार्ट को स्वचलित ताज़ा नहीं कर सकता.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hi: औज़ार (&T)
