akregator_konqplugin - en to hne translation catalogue (5 entries)

en: Add Feed to Akregator
hne: फीड ल एकेरेगेटर मं जोड़व

en: Add Feeds to Akregator
hne: फीडों ल एकेरेगेटर मं जोड़व

en: Add All Found Feeds to Akregator
hne: सब्बो प्राप्त फीड मन ल एकेरेगेटर मं जोड़व

en: Subscribe to site updates (using news feed)
hne: साइट अपडेट के ग्राहकी लेव (समाचार फीड मन के साथ)

en: Imported Feeds
hne: आयातित फीड
