autorefresh - en to hne translation catalogue (12 entries)

en: &Auto Refresh
hne: अपने अपन ताजा करव (&A)

en: None
hne: कुछ नइ

en: Every 15 Seconds
hne: हर 15 सेकन्ड

en: Every 30 Seconds
hne: हर 30 सेकन्ड

en: Every Minute
hne: हर मिनट

en: Every 5 Minutes
hne: हर 5  मिनट

en: Every 10 Minutes
hne: हर 10  मिनट

en: Every 15 Minutes
hne: हर 15 मिनट

en: Every 30 Minutes
hne: हर 30  मिनट

en: Every 60 Minutes
hne: हर 60 मिनट

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
hne: <qt>ये प्लगइन अभी हाल के पार्ट ल अपने अपन ताजा नइ कर सके.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hne: औजार (&T)
