babelfish - en to hne translation catalogue (30 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hne: औजार (&T)

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
hne: अतिरिक्त औजार पट्टी

en: Translate Web Page
hne: वेब पेज के अनुवाद करव

en: Translate Web &Page
hne: वेब पेज के अनुवाद करव

en: &English To
hne: अंगरेजी से (&E)

en: &French To
hne: फ्रांसीसी से (&F)

en: &German To
hne: जर्मनी से (&G)

en: &Spanish To
hne: स्पैनी से (&S)

en: &Portuguese To
hne: पुर्तगाली से (&P)

en: &Italian To
hne: इतालवी से (&I)

en: &Dutch To
hne: डच ल (&T)

en: &Chinese (Simplified)
hne: चीनी (सरलीकृत) (&C)

en: Chinese (&Traditional)
hne: चीनी (पारंपरिक) (&T)

en: &Dutch
hne: डच (&D)

en: &French
hne: फ्रांसीसी (&F)

en: &German
hne: जर्मनी (&G)

en: &Italian
hne: इतालवी (&I)

en: &Japanese
hne: जापानी (&J)

en: &Korean
hne: कोरियाई (&K)

en: &Norwegian
hne: नार्वेजियाई (&N)

en: &Portuguese
hne: पुर्तगाली (&P)

en: &Russian
hne: रूसी (&R)

en: &Spanish
hne: स्पेनी (&S)

en: T&hai
hne: थाई (&h)

en: &English
hne: अंगरेजी (&E)

en: &Chinese (Simplified) to English
hne: चीनी (सरलीकृत) से अंगरेजी (&C)

en: Chinese (&Traditional) to English
hne: चीनी (पारंपरिक) से अंगरेजी (&T)

en: &Japanese to English
hne: जापानी से अंगरेजी (&J)

en: &Korean to English
hne: कोरियाई से अंगरेजी (&K)

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
hne: जऊन यूआरएल आप मन भरे हो ओ ह वैध नइ हे, किरपा करके, एला सही करव फिर कोसिस करव
