dirfilterplugin - en to hne translation catalogue (5 entries)

en: Use Multiple Filters
hne: बहुत अकन छनइया उपयोग करव

en: Show Count
hne: गिनती देखाव

en: Reset
hne: रीसेट

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hne: औजार (&T)

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
hne: अतिरिक्त औजार पट्टी
