kget - en to hne translation catalogue (6 entries)

en: Download Manager
hne: डाउनलोड  प्रबंधक

en: Show Drop Target
hne: ड्राप लक्छ्य देखाव

en: List All Links
hne: सब्बो संकली के सूची देव

en: List Selected Links
hne: चुने गे संकली के सूची देव

en: No Links
hne: संकली नइ

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hne: औजार (&T)
