libkonq - en to hne translation catalogue (11 entries)

en: &Open
hne: खोलव (&O)

en: Create &Folder...
hne: फोल्डर बनाव... (&F)

en: &Restore
hne: बहाल करव (&R)

en: &Empty Trash Bin
hne: घुरुवा खाली करव (&E)

en: &Bookmark This Page
hne: ये पेज ल निसानी मं रखव (&B)

en: &Bookmark This Location
hne: ये जगह ल निसानी मं रखव (&B)

en: &Bookmark This Folder
hne: ये फोल्डर ल निसानी मं रखव (&B)

en: &Bookmark This Link
hne: ये संकली ल निसानी मं रखव (&B)

en: &Bookmark This File
hne: ए फाइल ल निसानी मं रखव (&B)

en: Preview In
hne: एमां प्रिव्यू

en: &Properties
hne: गुन (&P)
