uachangerplugin - en to hne translation catalogue (7 entries)

en: Change Browser Identification
hne: ब्राउजर पहिचान बदलव

en: Other
hne: अन्य

en: Default Identification
hne: डिफाल्ट पहिचान

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
hne: पूरा साइट मं लगाव

en: Configure...
hne: कान्फिगर...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hne: औजार (&T)

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
hne: अतिरिक्त औजार पट्टी
