imgalleryplugin - en to hne translation catalogue (38 entries)

en: Create
hne: बनाव

en: Image Gallery for %1
hne: %1 बर फोटू दीर्घा

en: Look
hne: रूप

en: Page Look
hne: पेज रूप

en: &Page title:
hne: पेज सीर्सकः

en: I&mages per row:
hne: प्रति लकीर फोटू

en: Show image file &name
hne: फोटू फाइल नाम देखाव

en: Show image file &size
hne: फोटू फाइल आकार देखाव

en: Show image &dimensions
hne: फोटू फाइल आयाम देखाव

en: Fon&t name:
hne: फोंट नामः

en: Font si&ze:
hne: फोंट आकारः (&z)

en: &Foreground color:
hne: आगू तरफ के रंगः (&F)

en: &Background color:
hne: पिछोत अंगना के रंगः (&B)

en: Folders
hne: फोल्डर

en: &Save to HTML file:
hne: एचटीएमएल फाइल मं सहेजव: (&S)

en: <p>The name of the HTML file this gallery will be saved to.</p>
hne: <p>एचटीएमएल फाइल के नाम जहाँ ए गैलरी सहेजी जाही.</p>

en: &Recurse subfolders
hne: सब-फोल्डर सामिल करव (&s)

en: <p>Whether subfolders should be included for the image gallery creation or not.</p>
hne: <p>का उप-फोल्डर मन ल घलोक फोटू गैलरी बनाए मं परयोग मं ले जाना हे या नइ.</p>

en: Endless
hne: अंतहीन

en: Rec&ursion depth:
hne: सामिल करे के गहराईः

en: Copy or&iginal files
hne: मूल फाइल मन के नकल लें

en: Use &comment file
hne: टिप्पनी फाइल उपयोग करव

en: Comments &file:
hne: टिप्पनी फाइलः

en: Thumbnails
hne: छोटे फोटू

en: Thumbnail size:
hne: छोटे फोटू आकारः

en: &Set different color depth:
hne: भिन्न रंग गहराई सेट करव:

en: &Create Image Gallery...
hne: फोटू ओसारी बनाव...

en: Could not create the plugin, please report a bug.
hne: प्लगइन बना नइ सकिस, किरपा करके, बग रपट भेजव.

en: Creating an image gallery works only on local folders.
hne: फोटू ओसारी बनाय जाना सिरिफ लोकल फोल्डर मं काम करथे .

en: Creating thumbnails
hne: छोटे फोटू बनात हे

en: Could not create folder: %1
hne: फोल्डर: %1 बना नइ सकिस

en: <i>Number of images</i>: %1
hne: <i>फोटू मन के संख्या</i>: %1

en: <i>Created on</i>: %1
hne: <i>को बनाइस</i>: %1

en: <i>Subfolders</i>:
hne: <i>उप-फोल्डर</i>:

en: Created thumbnail for: 
    %1
hne: %1 
    बर छोटे फोटू बनाइस

en: Creating thumbnail for: 
    %1
     failed
hne: %1 
    बर छोटे फोटू बनाना
    फेल

en: Could not open file: %1
hne: फाइल: %1 खोल नइ सकिस

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hne: औजार (&T)
