fsview - en to hne translation catalogue (68 entries)

en: Name
hne: नाम

en: Size
hne: आकार

en: File Count
hne: फाइल गनना

en: Directory Count
hne: डिरेक्टरी गनना

en: Last Modified
hne: पिछले बार सुधरिस

en: Owner
hne: मालिक

en: Group
hne: समूह

en: Mime Type
hne: माइम किसिम

en: Go To
hne: इहां जाव

en: Stop at Depth
hne: गहराई मं रुकव

en: Stop at Area
hne: छेत्र मं रुकव

en: Stop at Name
hne: नाम मं रुकव

en: Go Up
hne: ऊपर जाव

en: Stop Refresh
hne: री-फ्रेस बन्द करव

en: Refresh
hne: ताजा करव

en: Refresh '%1'
hne:  '%1'  ताजा करव

en: Color Mode
hne: रंग मोड

en: Visualization
hne: विजुअलाइजेसन

en: None
hne: कुछ नइ

en: Depth
hne: गहराई

en: Read 1 folder, in %2 | Read %1 folders, in %2
hne[0]: %2 मं १ फोल्डर पढ़िस
hne[1]: %2 मं %1 फोल्डर पढ़िस

en: 1 folder | %1 folders
hne[0]: १ फोल्डर
hne[1]: %1 फोल्डर

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
hne: <p>ये एफएसव्यू प्लगइन हे, एक चित्रमय ब्राउजिंग मोड जऊन फाइलसिसटम यूटिलाइजेसन ल ट्री मैप विजुअलाइजेसन के साथ देखाथे .</p><p>टीप लेव कि ए मोड मं जब फाइलसिसटम मं बदलाव होथे तहां अपने अपन अपडेट करना जान बूझ कर <b>नइ</b> कर दे गे हे.</p><p>उपयोग के विवरन अउ मिलत विकल्प मन बर ओन लाइन मदद देखव- 'मदद/एफएसव्यू मेन्युअल'.</p>

en: &FSView Manual
hne: एफएस-व्यू मैनुअल (&F)

en: Show FSView manual
hne: एफएस-व्यू मैनुअल देखाव

en: Opens the help browser with the FSView documentation
hne: वेब ब्राउजर ल एफएस-व्यू कागद के साथ खोले

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
hne: जब फाइल मन अउर डिरेक्टरीज मं बदलाव करे जाथे तहां एफएसव्यू जानबूझके अपने अपन अपडेट ल समर्थित नइ करे, जऊन अभी हाल के मं एफएसव्यू मं दिखाई देवत हे - बाहिर से
     विवरन बर देखव - 'मदद/एफएसव्यू मेन्युअल'

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
hne: देखव (&V)

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
hne: मदद (&H)

en: FSView
hne: एफएस-व्यू

en: Filesystem Viewer
hne: फाइल-सिसटम प्रदर्सक

en: (c) 2002, Josef Weidendorfer
hne: (c), 2002, जोसेफ वाइडेनडार्फर

en: View filesystem starting from this folder
hne: ये फोल्डर से चालू कर फाइल-सिसटम देखाव

en: Text %1
hne: पाठ %1

en: Recursive Bisection
hne: रिकर्सिव बाइसेक्सन

en: Columns
hne: खंभा

en: Rows
hne: पंक्ति

en: Always Best
hne: हमेसा उत्तम

en: Best
hne: उत्तम

en: Alternate (V)
hne: वैकल्पिक (V)

en: Alternate (H)
hne: वैकल्पिक (H)

en: Horizontal
hne: आड़ा

en: Vertical
hne: खड़ा

en: Nesting
hne: नेस्टिंग

en: Border
hne: किनारा

en: Correct Borders Only
hne: सिरिफ सही किनारा

en: Width %1
hne: चौड़ाई %1

en: Allow Rotation
hne: घूर्नन स्वीकारव

en: Shading
hne: सेडिंग

en: Visible
hne: दिखत

en: Take Space From Children
hne: बच्चों से जगह लें

en: Top Left
hne: ऊपरी डेरी

en: Top Center
hne: ऊपरी मध्य

en: Top Right
hne: ऊपरी जेवनी

en: Bottom Left
hne: निचला डेरी

en: Bottom Center
hne: निचला मध्य

en: Bottom Right
hne: निचला जेवनी

en: No %1 Limit
hne: कोई सीमा %1 नइ

en: No Area Limit
hne: आकार सीमा नइ

en: Area of '%1' (%2)
hne:  '%1' के छेत्रफल (%2)

en: 1 Pixel | %1 Pixels
hne[0]: १ पिक्सेल
hne[1]: %1 पिक्सेल्स

en: Double Area Limit (to %1)
hne: दुगना छेत्रफल सीमा (को %1)

en: Halve Area Limit (to %1)
hne: आधा छेत्रफल सीमा (को %1)

en: No Depth Limit
hne: गहराई सीमा नइ

en: Depth of '%1' (%2)
hne: के गहराई '%1' (%2)

en: Depth %1
hne: गहराई %1

en: Decrement (to %1)
hne: पदावनति (को %1)

en: Increment (to %1)
hne: वृद्धि (को %1)
