searchbarplugin - en to hne translation catalogue (6 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
hne: खोज पट्टी<p>खोजे बर वाक्यांस भरव. सर्च मोड या प्रोवाइडर बदले बर चिनहा मं किलिक करव.</p>

en: Search Bar
hne: खोज पट्टी

en: Focus Searchbar
hne: औजारपट्टी मं फोकस करव

en: Find in This Page
hne: ये पेज मं खोजव

en: Select Search Engines...
hne: खोज इंजिन चुनव...

note: i18n: ectx: ToolBar (searchToolBar)
en: Search Toolbar
hne: खोजे बर औजार पट्टी
