akregator_konqplugin - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Add Feed to Akregator
hr: Dodaj tekuće novosti u Akregator

en: Add Feeds to Akregator
hr: Dodaj tekuće novosti u Akregator

en: Add All Found Feeds to Akregator
hr: Dodaj sve pronađene tekuće novosti u Akregator

en: Subscribe to site updates (using news feed)
hr: Prati ovu lokaciju radi ažuriranja (pomoću tekućih novosti)

en: Imported Feeds
hr: Uvezene tekuće novosti
