autorefresh - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
hr: &Automatsko osvježavanje

en: None
hr: Bez

en: Every 15 Seconds
hr: Svakih 15 sekundi

en: Every 30 Seconds
hr: Svakih 30 sekundi

en: Every Minute
hr: Svake minute

en: Every 5 Minutes
hr: Svakih 5 minuta

en: Every 10 Minutes
hr: Svakih 10 minuta

en: Every 15 Minutes
hr: Svakih 15 minuta

en: Every 30 Minutes
hr: Svakih 30 minuta

en: Every 60 Minutes
hr: Svakih 60 minuta

en: Every 2 Hours
hr: Svakih 2 sata

en: Every 6 Hours
hr: Svakih 6 sati

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
hr: Iije moguće osvježiti izvor

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
hr: <qt>Ovaj dodatak ne može automatski osvježavati trenutan dio.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hr: &Alati
