dirfilterplugin - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Use Multiple Filters
hr: Upotrijebi višestruke filtre

en: Show Count
hr: Prikaži broj

en: Reset
hr: Poništi

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hr: &Alati

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
hr: Dodatna alatna traka
