fsview - en to hr translation catalogue (72 entries)

en: Name
hr: Naziv

en: Size
hr: Veličina

en: File Count
hr: Broj datoteka

en: Directory Count
hr: Broj mapa

en: Last Modified
hr: Posljednja izmjena

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Group
hr: Grupa

en: Mime Type
hr: MIME vrsta

en: Go To
hr: Kreni na

en: Stop at Depth
hr: Zaustavi na dubini

en: Stop at Area
hr: Zaustavi na podučju

en: Stop at Name
hr: Zaustavi pri nazivu

en: Go Up
hr: Kreni gore

en: Stop Refresh
hr: Zaustavi osvježavanja

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Refresh '%1'
hr: Osvježi '%1'

en: Color Mode
hr: Način bojanja

en: Visualization
hr: Vizualizacija

en: None
hr: Bez

en: Depth
hr: Dubina

en: Read 1 folder, in %2 | Read %1 folders, in %2
hr[0]: Pročitaj %1 mapu pri %2
hr[1]: Pročitaj %1 mape pri %2
hr[2]: Pročitaj %1 mapa pri %2

en: 1 folder | %1 folders
hr[0]: %1 mapa
hr[1]: %1 mape
hr[2]: %1 mapa

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
hr: <p>Ovo je FSView dodatak, način grafičkog pregledavanja iskoristivosti datotečnog sustava putem prikaza u stablu.</p><p>Napomena: Automatsko ažuriranje pri izmjenama u datotečnom sustavu <b>nije</b> prikazano u ovom načinu.</p><p>Detalje o upotrebi i raspoloživim opcijama potražite u internetskoj pomoći, na izborniku 'Help/FSView Manual'.</p>

en: &FSView Manual
hr: &FSView priručnik

en: Show FSView manual
hr: Prikaži FSView priručnik

en: Opens the help browser with the FSView documentation
hr: Otvaranje FSView dokumentacije u pregledniku pomoći

[ctx: @action:inmenu File]
en: Move to Trash
hr: Premjesti u smeće

[ctx: @action:inmenu File]
en: Delete
hr: Izbriši

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: &Edit File Type...
hr: Ur&edi vrstu datoteke …

[ctx: @action:inmenu File]
en: Properties
hr: Svojstva

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
hr: FSView namjerno ne podržava automatsko ažuriranje vanjskih izmjena datoteka i mapa trenutno prikazanih u FSView-u.
    Detalje potražite u pomoći, 'Help/FSView Manual'.

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
hr: &Uredi

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
hr: &Prikaži

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
hr: &Pomoć

en: Filesystem Viewer
hr: Preglednik datotečnog sustava

en: (c) 2002, Josef Weidendorfer
hr: © 2002 Josef Weidendorfer

en: View filesystem starting from this folder
hr: Pregledavanja datotečnog sustava započevši iz ove mape

en: Text %1
hr: Tekst %1

en: Recursive Bisection
hr: Povratno odjeljivanje

en: Columns
hr: Stupci

en: Rows
hr: Redovi

en: Always Best
hr: Uvijek najbolje

en: Best
hr: Najbolje

en: Alternate (V)
hr: Zamjenski (V)

en: Alternate (H)
hr: Zamjenski (H)

en: Horizontal
hr: Vodoravno

en: Vertical
hr: Uspravno

en: Nesting
hr: Ugnjiždeno

en: Border
hr: Obrub

en: Correct Borders Only
hr: Samo ispravne okvire

en: Width %1
hr: Širina %1

en: Allow Rotation
hr: Dopusti okretanje

en: Shading
hr: Sjenčanje

en: Visible
hr: Vidljivo

en: Take Space From Children
hr: Prostor uzmi od Potomaka

en: Top Left
hr: Gore lijevo

en: Top Center
hr: Sredina gore

en: Top Right
hr: Gore desno

en: Bottom Left
hr: Dolje lijevo

en: Bottom Center
hr: Sredina dolje

en: Bottom Right
hr: Dolje desno

en: No %1 Limit
hr: Bez %1 ograničenja

en: No Area Limit
hr: Bez ograničenja područja

en: Area of '%1' (%2)
hr: Područje od '%1' (%2)

en: 1 Pixel | %1 Pixels
hr[0]: %1 piksel
hr[1]: %1 piksela
hr[2]: %1 piksela

en: Double Area Limit (to %1)
hr: Udvostruči ograničenje područja (na %1)

en: Halve Area Limit (to %1)
hr: Prepolovi ograničenje područja (na %1)

en: No Depth Limit
hr: Bez ograničenja područja

en: Depth of '%1' (%2)
hr: Dubina od '%1' (%2)

en: Depth %1
hr: Dubina %1

en: Decrement (to %1)
hr: Smanjenje (na %1)

en: Increment (to %1)
hr: Povećanje (na %1)
